UFC 178: Donald Cerrone vs. Eddie Alvarez w przygotowaniu

autor:
31 Lipiec 2014
0
UFC 178: Donald Cerrone vs. Eddie Alvarez w przygotowaniu

Foto: bfc.com

Foto: bfc.com


Jak donosi jeden z amerykańskich portali Sherdog.com na mocno obsadzonej gali UFC 178 być może będziemy świadkami występu mistrza Bellatora w wadze lekkiej, Eddiego Alvareza (25-3) z łowcą bonusów w UFC Donaldem Cerrone (24-6). W obecnej chwili toczą się negocjacje, ale najprawdopodobniej w następnym tygodniu sprawa znajdzie swój koniec.

Alvarez to żywa ikona Bellatora. Pas mistrzowski wywalczył wygrywając pierwszy turniej w wadze lekkiej i dzierżył pas Bellatora w latach 2009-2011. Tytuł odebrał mu Michael Chandler. Zawodnik Blackzilians pokonał Shinyę Aokiego oraz Patricky Freire i został ponownie pretendentem. Tym razem Alvarez przez niejednogłośną decyzję pokonał Chandlera, odbierając tytuł w wadze lekkiej.

Co ciekawe Alvarez już wcześniej planował przejście do UFC. W 2012 roku wypełnił kontrakt z organizacją kierowaną przez Bjorna Rebneya i postanowił spróbować swoich sił w UFC. Jednakże ówczesny prezes skierował sprawę do sądu. Ostatecznie zwaśnione strony zawarły ugodę. Jesienią miało dojść do tzw. „rubber match” pomiędzy Alvarezem, a Chandlerem, ale Eddie doznał wstrząśnienia mózgu, a jego przeciwnik przegrał z Willem Brooksem, komplikując plany Bellatora, który wielokrotnie faworyzował Chandlera.

Donald „Kowboj” Cerrone pokonał przed czasem takich zawodników jak Evan Dunhmam, Adrian Martins, Edson Barboza. W swoim ostatnim występie do, którego doszło w walce wieczoru na gali UFC FN w Atlantic City znokautował poprzez wysokie kopnięcie Jima Millera. Podopieczny Grega Jacksona za wszystkie z czterech walk otrzymywał po 50 tysięcy dolarów w ramach nagrody indywidualnej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments