UFC: „To była trudna decyzja do podjęcia.” – Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena

02 Lipiec 2014
UFC: „To była trudna decyzja do podjęcia.” – Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena


Podczas gdy w poniedziałek, UFC/FOX opublikowało oficjalne oświadczenie na temat zerwania kontraktu z Chaelem Sonnenem, pierwszy raz w sprawie, wypowiedział się osobiście Dana White.

Nigdy nie jest łatwo podjąć tego typu decyzję. Chael jest osobą, na której zależy mi osobiście i wiem, że wielu ludziom w telewizji FOX również. Ten gość miał w swoim organizmie cztery zabronione substancje. Cztery substancje, na chwilę przed walką w Las Vegas. To była ciężka decyzja, jedna z tych którą jednak musisz podjąć. To było bardzo trudne, ale to było coś co musieliśmy zrobić.

Zgodnie z informacją potwierdzoną przez mmafighting.com, Chael nadal ma potwierdzony udział w sierpniowej walce wieczoru na Metamoris 4, gdzie zmierzy się z Andre Galvao. Informację przekazał organizator – Ralek Gracie. Poniżej oficjalny trailer wydarzenia oraz pełna rozpiska.


Metamoris 4:
Chael Sonnen vs. Andre Galvao
Josh Barnett vs. Dean Lister
Saulo Ribeiro vs. Robert „Comprido” Medeiros
Vinny Magalaghaes vs. Keenan Cornelius
Gary Tonon vs. Kit Dale
TBA vs. TBA określony jako „tajemnicza walka”

Komentarze

 • rudy

  Dla mnie to nie jest trudna decyzja tylko super okazja żeby zabłysnąć. Wspaniały UFC jako mega wielki przeciwnik dopingu. A na co dzień nie rozwiązują tego problemu. Ale gościa, który ze wszystkiego robi mega szum i jest najskuteczniejszą chodzącą reklamą w UFC to ukarzą. Dla mnie co najmniej ciekawe.

 • Typer

  gówno trudna. pokazowa i tyle. bo im się trafił właśnie dobry egzemplarz wzorcowy. przy innym wyrzuceniu nie byłoby takiej skali dotarcia.

 • Cain

  przecież wiadmo że każdy na tym poziomie coś bierze. teraz taki szum się zrobił to musieli zareagować. ta amerykańska polityka 🙂 ale słuchajcie nie ma się co bulwersować UFC. Gorsza była decyzja o tv. po co go wywalili?

 • kerimm85

  koksiarz bajerowal lysego jak chcial zarty jakies

 • RZDZ

  ale tego się nie da oglądać, przez ten pisk który dodali, to świdruje mózg