UFC: „To była trudna decyzja do podjęcia.” – Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena

02 Lipiec 2014
5
UFC: „To była trudna decyzja do podjęcia.” – Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena


Podczas gdy w poniedziałek, UFC/FOX opublikowało oficjalne oświadczenie na temat zerwania kontraktu z Chaelem Sonnenem, pierwszy raz w sprawie, wypowiedział się osobiście Dana White.

Nigdy nie jest łatwo podjąć tego typu decyzję. Chael jest osobą, na której zależy mi osobiście i wiem, że wielu ludziom w telewizji FOX również. Ten gość miał w swoim organizmie cztery zabronione substancje. Cztery substancje, na chwilę przed walką w Las Vegas. To była ciężka decyzja, jedna z tych którą jednak musisz podjąć. To było bardzo trudne, ale to było coś co musieliśmy zrobić.

Zgodnie z informacją potwierdzoną przez mmafighting.com, Chael nadal ma potwierdzony udział w sierpniowej walce wieczoru na Metamoris 4, gdzie zmierzy się z Andre Galvao. Informację przekazał organizator – Ralek Gracie. Poniżej oficjalny trailer wydarzenia oraz pełna rozpiska.


Metamoris 4:
Chael Sonnen vs. Andre Galvao
Josh Barnett vs. Dean Lister
Saulo Ribeiro vs. Robert „Comprido” Medeiros
Vinny Magalaghaes vs. Keenan Cornelius
Gary Tonon vs. Kit Dale
TBA vs. TBA określony jako „tajemnicza walka”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RZDZ
RZDZ
6 lat temu

ale tego się nie da oglądać, przez ten pisk który dodali, to świdruje mózg

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

koksiarz bajerowal lysego jak chcial zarty jakies

Cain
Cain
6 lat temu

przecież wiadmo że każdy na tym poziomie coś bierze. teraz taki szum się zrobił to musieli zareagować. ta amerykańska polityka 🙂 ale słuchajcie nie ma się co bulwersować UFC. Gorsza była decyzja o tv. po co go wywalili?

Typer
Typer
6 lat temu

gówno trudna. pokazowa i tyle. bo im się trafił właśnie dobry egzemplarz wzorcowy. przy innym wyrzuceniu nie byłoby takiej skali dotarcia.

rudy
rudy
6 lat temu

Dla mnie to nie jest trudna decyzja tylko super okazja żeby zabłysnąć. Wspaniały UFC jako mega wielki przeciwnik dopingu. A na co dzień nie rozwiązują tego problemu. Ale gościa, który ze wszystkiego robi mega szum i jest najskuteczniejszą chodzącą reklamą w UFC to ukarzą. Dla mnie co najmniej ciekawe.