Cage Warriors 74: Agnieszka Niedźwiedź vs. Pannie Kianzad w listopadowym starciu o pas wagi koguciej

30 Sierpień 2014
1
Cage Warriors 74: Agnieszka Niedźwiedź vs. Pannie Kianzad w listopadowym starciu o pas wagi koguciej


„Bądź ostrożny czego sobie życzysz” – mówi amerykańskie przysłowie. Zgodnie z prośbą Pannie Kianzad (6-0), szwedka zmierzy się z Agnieszką Niedźwiedź (7-0) na listopadowej gali Cage Warriors 74 w Londynie.

Oto, co o samym pojedynku powiedziała Kianzad:

Jestem naprawdę dumna z faktu, że mogę zostać pierwszą mistrzynią wagi koguciej Cage Warriors w historii organizacji. Zamierzam reprezentować swój team najlepiej jak potrafię i dać możliwie najbardziej ekscytujący pojedynek.

Nieco bardziej bezpośrednia Agnieszka, dała upust emocjom, które niesie ten najważniejszy w jej dotychczasowej karierze, pojedynek:

Pannie to bardzo dobra zawodniczka i mogę potrzebować tych dwóch dodatkowych rund, żeby ją zatrzymać. Obie zasłużyłyśmy na tą szansę i pokażemy wszystkim trochę kobiecego MMA na światowym poziomie.
Obie jesteśmy młode i zdeterminowane, ale ja jestem młodsza i bardziej zdeterminowana. Pannie, poprosiłaś o tą walkę i zamierzam udowodnić ci, jak dużym było błędem była ta decyzja.

Po niedawnej wygranej w Jordanii, Kianzad rzuciła sportowe wyzwanie także niepokonanej Agnieszce Niedźwiedź. Ta szybko przystała na propozycję, pozostawiając decyzję w rękach „matchamakera” brytyjskiej organizacji. Cage Warriors 74 już 15 listopada, ponownie w stolicy Anglii. Tradycyjnie, fani CWFC powinni spodziewać się streamu z wydarzenia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

I jednak.War Agnieszka!!!