Attila Vegh wśród trzynastu zwolnionych z Bellatora

26 Sierpień 2014
5
Attila Vegh wśród trzynastu zwolnionych z Bellatora


Nowy głównodowodzący Bellatorem – Scott Coker, powoli oczyszcza teren pod realizację nowej wizji. Jednym z pierwszych posunięć, było zakończenie ciążących kontraktów z zawodnikami, którzy chcą kontynuować karierę gdzie indziej lub na których organizacja nie ma pomysłu.

Niewygodnym fighterem jest m.in. były posiadacz pasa dywizji półciężkiej Attila Vegh (29-5-2), który w marcu utracił tytuł. Zarówno przed jak i po tym zdarzeniu, Bellator miał ogromne trudności lub specjalnie nie wysilał się, aby zaproponować Słowakowi kolejne walki.

Od 2012 roku, stoczył dla amerykańskiej federacji sześć pojedynków, z czego większość w Grand Prix, które zwyciężył i przypieczętował zdobyciem pasa właściwego. Na chwilę obecną czekamy na komentarz od samego fightera, żeby sprawdzić czy zawodnik samemu poprosił o rozwiązanie umowy, celem budowania kariery w innych federacjach. Do Słowaka dołączyli:
– Shahbulat Shamhalaev
– Bryan Baker
– Mighty Mo Siglia
– Mark Godbeer
– Justin Torrey
– Egidijus Valavicius
– Sergio Junior
– Rodney Wallace
– Ron Sparks
– Patrick Cenoble
– Austen Heidlage

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drwalu
Drwalu
6 lat temu

Pako myśłę że to sprawa zawodnika, w sensie że polityka i brak porozumienia

Pako
Pako
6 lat temu

KSW owszem zacznie działać lecz pewnie ich propozycja nie będzie zbyt atrakcyjna i obejdzie się smakiem.Trochę się dziwię dlaczego akurat Attila poleciał.

ruchmistrz
ruchmistrz
6 lat temu

może tego dotyczyły zapowiedzi bossa że chcą rozmawiać z KSW 🙂 będą szukać wyjść dla zwalnianych pracowników

Mousasi
Mousasi
6 lat temu

Dziwne, że zwolnili Attile. Powinien iść do KSW. Po odejściu Janka dywizja półciężka odżyła. Mają Celińskiego, Narkuna, Gorana, Zwickera i mówi się o Kondraciuku. Attila to by było dobre wzmocnienie LHW w KSW. A Shahbulat Shamhalaev tez byłby dobry do KSW do piórkowej. Anzor mógłby zawalczyć z nim. Mam nadzieje, że KSW zacznie działać w sprawie zwolnień z Bellatora.

adamus
adamus
6 lat temu

dla mnie dobre decyzje. to zawodnicy powinni walczyć o pozostanie w organizacji a nie organizacja trzymać ich kontraktami, jak to było w przypadku niewdzięcznego Grabowskiego dla przykładu