Drugi obóz sparringowy kobiet już w dniach 28-31 sierpnia w Łodzi

22 Sierpień 2014
2
Drugi obóz sparringowy kobiet już w dniach 28-31 sierpnia w Łodzi


Po niemałym sukcesie pierwszego obozu sparringowego dla walczących kobiet, już w dniach 28-31.08.2014., w Łodzi odbędzie się powtórka z rozrywki. Z tą różnicą, że tym razem zajęcia zostaną podzielone na grupy pod względem stażu.

Informacja od organizatora:

Zawodniczki z zawodowym rekordem lub odpowiednim amatorskim stażem, czekają cztery dni sparingów pod okiem Marcina Rogowskiego. W tej grupie znajdą się oczywiście mistrzyni KSW Karolina Kowalkiewicz (5-0), niepokonana zawodniczka Cage Warriors Agnieszka Niedźwiedź (7-0) oraz mistrzyni PLMMA Lena Tkhorevska (3-1). Swój udział potwierdziły także m.in. Katarzyna Lubońska (1-0), Magdalena Sormova (2-0) oraz Jasminka Cive (5-2). Spodziewamy się, że z każdym dniem lista będzie powiększać się o kolejne zawodniczki z Polski i zagranicy.

Dla mniej doświadczonych dziewczyn lub dla takich z doświadczeniem z innych dyscyplin przewidziano 4-dniowy obóz sparingowo-szkoleniowy, który pomoże uczestniczkom popracować nad technikami we wszystkich płaszczyznach przydatnych w MMA.

Koszt obozu wynosi 320 zł. Cena obejmuje treningi, noclegi i wyżywienie. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 608-418-190 lub adresem mailowym mmacartel@mail.com

Wg wstępnych informacji, na liście jest już ponad 20 chętnych fighterek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kerimm85
kerimm85
6 lat temu

Heart

EmWu
EmWu
6 lat temu

A są bilety dla publiczności? :))))))