ESPN: Jones i Cormier w wywiadzie tuż po bójce na konferencji prasowej. UFC zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec zawodników (+video)

05 Sierpień 2014
ESPN: Jones i Cormier w wywiadzie tuż po bójce na konferencji prasowej. UFC zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec zawodników (+video)


Wczorajsze zajście z pewnością nie było PR’owo dobre dla sportu, ale można śmiało założyć, że będzie to jedno z ciekawszych PPV w tym roku. Po wielu wywiadach, na pewno większość z Was opowiedziała się już po którejś ze stron. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, być może ten materiał wpłynie na Waszą decyzję. Który z fighterów bardziej Was przekonał?


Wg oficjeli organizacji, UFC czeka co Komisja Stanowa postanowi w sprawie bójki z konferencji. Niezależnie od wyniku, ZUFFA sama wymierzy karę dla obu fighterów, od których oczekują więcej niż pokazali na konferencji:

Zamierzamy wyciągnąć konsekwencje. Bez względu na to czy jesteś mistrzem, czy też jest to twoja pierwsza walka w UFC, tego typu zachowania zawsze pociągną za sobą konsekwencje. Od naszych zawodników oczekujemy czegoś więcej i jesteśmy gotowi nałożyć karę grzywny, żeby to od nich wyegzekwować.

Komentarze

 • A. Gaik

  tak, kary grzywny… ktore zostana zwrocone pod stolem i okraszone sowitym bonusem za swietna promocje gali. przeciez szum w internecie, jaki wywolalo to zajcie, jest przeogromny…

 • Pako

  Pan Gaik ma rację.Świetny obrót sprawy,będą "sztuczne" grzywny,lecz promocja nieziemska.Jak w boksie.

 • EL doopa

  zajebistą akcję zrobili, cały świat mówi o grzywnej !i to za darmo!

 • Typer

  ej ty el doopa chyba o grzywnie się mówi a nie o grzywnej hahaha późno jest ale czytam se to i zrozumieć nie mogę 😀 😉

 • rudy

  Grzywna grzywną a promocja jest