„Janek jest dla mnie dobrym wyzwaniem.” – Ilir Latifi o walce z Błachowiczem na UFC w Sztokholmie(+wywiad)

01 Sierpień 2014
8
„Janek jest dla mnie dobrym wyzwaniem.” – Ilir Latifi o walce z Błachowiczem na UFC w Sztokholmie(+wywiad)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Wizyta w szwedzkim All Star z pewnością nie należy do najmilszych wspomnień dla Jana Błachowicza (17-3), który na dobre uszkodził sobie wówczas kolano, które ostatecznie zreperował kilka miesięcy temu. Najwyraźniej czas który tam spędził, był wystarczający żeby Ilir Latifi (9-3) mógł dostrzec, z jakiego kalibru zawodnikiem przyjdzie mu się zmierzyć w Sztokholmie.

W krótkiej rozmowie dla szwedzkiego expressen.se, powiedział:

Znam go z wcześniejszej wizyty u nas. Jan jest bardzo doświadczonym fighterem, który przez pewien czas był numerem jeden w europejskich rankingach i który zmierzył się z wieloma mocnymi nazwiskami. To będzie dobre wyzwanie, coś czego oczekuję.

32-letni zawodnik, samemu zmagał się ostatnio z kłopotami zdrowotnymi. Mimo tego, trzykrotnie wystąpił w UFC, kończąc póki co z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki:

Nie było o czym myśleć przy podejmowaniu decyzji. Mam za sobą dwa ciężkie obozy przygotowawcze i kilka poważnych urazów, ale lubię dokonywać niemożliwego. Nie zauważyliście? Lubię wychodzić naprzeciw losowi. To oczywiście ciężkie dla mojego organizmu, ale jednocześnie robię coś co lubię.

„Młot kowalski” będzie jednym z cięższych rywali w dotychczasowej karierze Jana Błachowicza, który pauzuje od marca zeszłego roku. Gala w Sztokholmie będzie nie tylko debiutem byłego mistrza KSW, ale jednocześnie ważnym testem polskiej sceny MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Janek powinien przejechać po nim bez problemu.Janek przez decyzje/poddanie.

Typer
Typer
6 lat temu

ale będzie się działo na ważeniu! Oby Janek nie padł z wrażenia, ze tam tak miło jak w KSW to nie ma 🙂

Mr. Strong
Mr. Strong
6 lat temu

Jeśli Janek obudzi tą bestię z pierwszych walk na KSW, którą miał obudzić na UFC, to nie widzę tutaj szans Latifiego 🙂

BartezCichy
BartezCichy
6 lat temu

Cóż byłoby ciekawie ujrzeć jakieś fajne video z tego wydarzenia , co do walki uważam że Janek w swojej normalnej dyspozycji powinien spokojnie zdominować Latifi’ego.

KAT
KAT
6 lat temu

brzmi groźnie. a co do waszego wyjazdu, to ktoś wam płaci za te podróże po świecie czy to z własnej kieszeni robicie?

muniek
muniek
6 lat temu

Ktoś z mmanews wybiera się do Szwecji? 3 Polaków w rozpisce i szkoda by było gdyby zabrakło tam portalu, który dostarcza fanom w Polsce największą ilość wywiadów.

Wojtek, możesz zrobić wywiad z Błachowiczem? Dłuższy wywiad pisany to też dobra robota. Tyle jest pytań i w branży nikt jeszcze nie zrobił z nim wywiadu.