Joanna Jędrzejczyk w programie „Dzień dobry TVN” (+video)

autor:
09 Sierpień 2014
Joanna Jędrzejczyk w programie „Dzień dobry TVN” (+video)

Foto: mmajunkie.com

Foto: mmajunkie.com


Joanna Jędrzejczyk (7-0) oraz Paweł Derlacz w dniu dzisiejszym wystąpili w programie telewizyjnym „Dzień Dobry TVN”. Zawodniczka Arrachionu Olsztyn opowiadała o swoich początkach w Muay Thai oraz w mieszanych sztukach walki. Zapraszamy do oglądania.

https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/joanna-jedrzejczyk-kobieca-twarz-polskiego-mma,129812.html

Komentarze

 • MaciusMMA

  Super sie zaprezentowała ! Oby więcej takich występów, które przyczyniają się do rozwoju i popularności MMA w kraju nad Wisłą.

 • rudy

  I jak ładnie reklamę altacetu na kontuzje dali przed rozmową! I Wy się pytacie dlaczego TVN nie wchodzi w mma!? TVN to tylko biznessss.

  Szkoda tylko,że prowadzących bardziej interesowało odchudzanie boksem niż walki….

 • Cain

  Dżoana pulchnym dzieckiem? he?

 • Typer

  nie na darm nazywa się to telewizja śniadaniową – prowadzący nie mają pojęcia o niczym poza gotowaniem….nawet się za bardzo nie przygotowali.

 • Drwalu

  fajnie wyszła. Ale szkoda, że chłopaków nie biorą do TV. wystarczyło, że laska cokolwiek osiągnie to już każdy o niej mówi. a co z facetami zażynającymi się, odnoszącymi większe sukcesy, i pozostającymi w cieniu? i gdzie w tym wymiarze równouprawnienie drogie panie?

 • champ1

  dla branżowych to skąpi wywiadów a tam to się pokazuje – mały cwaniaczek

 • EL doopa

  no dla tych co Aśki nie znają to rozmowa była z dupy nie wiadomo po co a dla jej fanów prowadzący nie do zaakceptowania 😀 ech wiem wiem mi to nigdy nie dogodzi ale sorry takie niby wywiady niczemu nie służą. na miarę faktoidu…

 • Magda S.

  Asia fajnie wypadła ale faktycznie taka rozmowa niczemu nie służyła. ale jak się zmusicie i pooglądacie inne odcinki Dzień Dobry tvn to zobaczycie że takie jest założenie tego programu. brać na 2 minuty kogoś pogadać o niczym pouśmiechać się i przechodzą do pogody albo gotowania. Ale to element promocji jest jak by nie było. TV ma moc w naszym kraju nadal