Jon Jones kontuzjowany. Pojedynek z Cormierem przeniesiony na styczeń 2015

13 Sierpień 2014
Jon Jones kontuzjowany. Pojedynek z Cormierem przeniesiony na styczeń 2015

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Wygląda na to, że fani będą musieli poczekać nieco dłużej na już mocno podgrzane starcie Jona Jonesa z Danielem Cormierem. Obecny mistrz doznał bowiem w trakcie treningu, całkiem poważnej kontuzji kolana i kostki. Obecny pretendent oczywiście nie mógł przepuścić okazji do komentarza.

W wywiadzie dla mmafighting.com, DC powiedział:

Jestem bardzo zawiedziony. Zacząłem już bardzo mocno trenować. To jest nieco zniechęcające, ale teraz przynajmniej mam czas żeby w pełni wyzdrowieć samemu. Nie wiem jak bardzo ucierpiał Jon, ale pamiętajmy, że ja przyjąłem pojedynek mając kontuzję. Mogłem jednak to przewalczyć i życzyłbym sobie, żeby Jon zrobił to samo.

Wg źródeł bliskich zawodnika, mistrz półciężkiej doznał rozdarcia lewej łękotki oraz skręcenia kostki. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie musiał przejść operację. Najwyraźniej wrześniowe UFC 178 jest jednym z tych pechowych eventów, które przechodzą nieustanne problemy. Najpierw przeniesiono imprezę z Toronto do Las Vegas, następnie z walki wieczoru wypadł kontuzjowany Alexander Gustafsson, a teraz to. Nowy termin dla obu fighterów to 3 stycznia 2015 roku.

Komentarze