KOMMA 1: Klaczek vs. Furness w walce wieczoru i Kurczewski vs. Jezisek jako druga walka wieczoru. Bilety już w sprzedaży

23 Sierpień 2014
0
KOMMA 1: Klaczek vs. Furness w walce wieczoru i Kurczewski vs. Jezisek jako druga walka wieczoru. Bilety już w sprzedaży


Włodarze debiutującej KOMMA urządzili fanom polskiego MMA nie lada gratkę, ogłaszając równocześnie dwa najważniejsze pojedynki na zbliżającą się pierwszą galę w Koninie. Krzysztof Klaczek (7-2) vs. Jay Furness (10-2) w walce wieczoru i Bartłomiej Kurczewski (6-3) vs. Ales Jezisek (9-6).

Furness, 27-letni rywal miejscowego Klaczka, pochodzi z Anglii i to właśnie tam stoczył większość swoich pojedynków, ocierając się o miejscowe eventy. Jego rekord świadczy przede wszystkim o agresywnym stylu, bo na dziesięć zwycięstw aż siedem przypadło przed czasem. Dotychczasowe dwie porażki zapewnili mu zawodnicy walczący dla UFC i WSOF: Andy Ogle i Freddy Assuncao.

W kwestii co-main eventu, jeżeli reprezentujący GB Łódź Bartłomiej Kurczewski, zaprezentuje podobną formę jak w pojedynku z Sebastianem Grabarkiem, powinniśmy spodziewać się nie lada show. Nagrodzony za najlepszy nokaut 2013, zmierzy się ze znanym polskim fanom Alesem Jeziskiem. Po siedmiu zwycięstwach z rzędu, Czech został szybko zatrzymany przez wspomnianego Krzysztofa Klaczka. Wrześniowe show będzie dla niego dobrą okazją do odegrania się za czerwcową porażkę.

Bilety na galę można już nabywać za pośrednictwem internetu TUTAJ lub w punktach STS.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments