KOMMA: Mankiewiecz, Terlikowski vs. Pączek, Lamprycht vs. Kokoszewski, Jędraszczyk vs. Niedźwiedź na karcie (+trailer)

19 Sierpień 2014
6
KOMMA: Mankiewiecz, Terlikowski vs. Pączek, Lamprycht vs. Kokoszewski, Jędraszczyk vs. Niedźwiedź na karcie (+trailer)


Ostatnie dni były dla nas wyjątkowe, dlatego powoli zabieramy się za informacje, które na portalu się nie pojawiły a pojawić się powinny. Poniżej krótki update rozpiski pierwszej gali KOMMA w Koninie oraz oficjalny trailer promujący imprezę.

Po czterech latach przerwy, do gry powraca Michał Mankiewicz (5-1) z teamu Oktagon Rybnik. Powrót byłby wcześniej, gdyby nie nieudany start polskiego EFN Norberta Sawickiego (brata i managera Michała Materli). Rywal „Mety” nie jest jeszcze oficjalnie znany.

Tomasz Terlikowski (3-1) to pierwszy z reprezentantów miejscowego Konina. Do tej pory Tomasz zdobył trzy zwycięstwa przez poddanie balachą w 1 rundzie i w tej samej płaszczyźnie doznał porażki z rąk Łukasza Grochowskiego. Jego rywalem będzie Piotr Pączek (2-2-1) z ATW Gdańsk. Jego rekord również wskazuje na fakt, że techniki parterowe nie są mu obce.

Kolejną z nowości na karcie jest zestawienie konińskiego Kamila Lamprychta (1-0) z reprezentantem trójmiasta Piotrem Kokoszewskim (0-0). Dla Kokoszewskiego będzie to zawodowy debiut, ale obycie przed kamerami nabrał już przy okazji drugiej serii programu MMASTER w którym brał udział. Lamprycht to utalentowany grappler młodego pokolenia, z całkiem niezłymi osiągnięciami na scenie narodowej.

Ostatnią z nowości jest pojedynek Jacka Jędraszczyka (2-0) z Ostrowa Wielkopolskiego z Adamem Niedźwiedziem (2-1). Reprezentant Katowic w czerwcu doznał pierwszej zawodowej porażki i na pewno będzie chciał się odkuć. Adam niedawno został promowany na purpurowy pas BJJ.

Poniżej prezentujemy oficjalny trailer gali KOMMA. Bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej i wybranych punktach na terenie Wielkopolski już od przyszłego tygodnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dams
Dams
6 lat temu

chcesz to trzymaj 5 lat plakat gali która odbyła się 12 lat temu

KAT
KAT
6 lat temu

fajne promo

Mousasi
Mousasi
6 lat temu

Fajnie, że Mankiewicz wraca.

EL doopa
EL doopa
6 lat temu

a czego to skrót komma?

Dams
Dams
6 lat temu

czas na zdjęcie plakatu z m1 ?