KSW 28: Jorge Luis Bezerra potencjalnym rywalem Michała Materli

19 Sierpień 2014
KSW 28: Jorge Luis Bezerra potencjalnym rywalem Michała Materli


Przed chwilą w programie „Puncher”, Michał Materla i Maciej Kawulski oficjalnie potwierdzili udział tego pierwszego na gali KSW 28 w Szczecinie. Przy okazji, prowadzący Mateusz Borek, zdradził informacje na temat potencjalnego rywala dla „Cipao”.

Jak zapewnił Maciej Kawulski, w ciągu czterech dni federacja potwierdzi ewentualny wybór Jorge Luisa Bezerry (19-10). Brazylijczyk wstępnie wyraził chęć walki z obecnym czempionem, jednak ostateczna decyzja sylwetki kolejnego przeciwnika, należy do włodarzy Konfrontacji. „Michelan” ma już za sobą międzynarodowe doświadczenie, choć przede wszystkim trzymał się rodzinnych stron.

Co ciekawe, na 19 wygranych aż 17 z nich przyszło przez poddanie a jedno przez KO. Daje to nietypowy obraz fightera, który w dzisiejszych czasach rozwoju MMA, potrafi raz za razem poddać swojego rywala. Swój ostatni pojedynek Bezerra stoczył we wrześniu 2013.

Komentarze

 • Mr. Strong

  Serio? Luiz Bezerra? Kendall Grove już był o niebo lepszy… Mam nadzieję że dadzą mu kogoś lepszego pokroju…

 • KAT

  no czyli dają mu kogoś z kim wiadomo że wygra i kontrakt ma się przedłużyć, czyli si,ę dogadali i Michał nigdzie się nie wybiera dalej. i dobrze. niech dogorywa w K&L team…..

 • RZDZ

  i znowu jest tak że „zarząd” KSW się jara, a fani zawiedzeni

 • Drwalu

  hmmm czyli nie tylko ja nie pałam zachwytem

 • champ1

  łeee

 • nitro

  Kto to?ROFL 19-10, więc skutecznosc dobra