KSW 28: Marcin Różalski vs. James McSweeney na gali w Szczecinie

autor:
28 Sierpień 2014
10
KSW 28: Marcin Różalski vs. James McSweeney na gali w Szczecinie

różalski_ksw28

Marcin Różalski (5-2) poznał rywala, z którym zmierzy się na KSW 28 w Szczecinie. Przeciwnikiem „Płockiego barbarzyńcy” będzie doświadczony Brytyjczyk, James McSweeney (13-11)

McSweeney podobnie do Marcina Różalskiego w MMA zawitał po zakończeniu kariery w sportach uderzanych, czyli K-1 i Muay Thai. Zawodnik noszący przydomek „The Hammer”, czyli młot jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, aniżeli Polak. W zawodowej karierze stoczył 24 walki, z czego 13 zakończyło się po jego myśli. Zanim zobaczmy Anglika w Szczecińskiej hali to 29 sierpnia zmierzy się z Cristiano Camanichim na gali ONE FC w Dubaju. Miejmy nadzieję, że po pojedynku nie będzie powikłań i Marcin Różalski pierwszy raz od niepamiętnych czasów zawalczy z wyznaczonym przeciwnikiem.

Marcin Różalski z pewnością zrobi wszystko, aby odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu. Od czasów porażki na gali Draka, pokonał przez decyzję Rodneya Glundera na KSW 20, gdzie walczył nie tylko z przeciwnikiem, ale również z chorobą, która mogła wykluczyć go w przeddzień pojedynku. Następnie na KSW 24 pokonał utytułowanego kickboxera, Paula Sowińskiego przez poddanie w pierwszej rundzie. Na marcowej gali pokonał Nicka Rossborough przez TKO w 2 rundzie pojedynku. Marcin w samych superlatywach wypowiedział się na temat najbliższego rywala.

Nigdy nie wezmę walki z jakimś „balasem”, który potrafi się tylko pruć. Mój rywal powoduje u mnie niesamowite emocje sportowe. Walka z nim to dla mnie zaszczyt.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda S.
Magda S.
6 lat temu

skąd Różal sobie wymyślił tego balasa? ciągle tak mówi i dziwnie to brzmi. ale co do jego walki to mam nadzieję że tym razem nie będzie niespodzianek z przeciwnikiem. jestem przekonana, że Różal jest niezniszczalny i dobrze że zakończył tą kilkumiesięczną emeryturę 😀

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

Różal weźmie każdego i będzie bił się jak lew!

Pako
Pako
6 lat temu

Nie wierzę że nie zmienią mu przeciwnika,przecież Różalowi i tak wszystko jedno z kim będzie walczyć.Ważne aby była wojna!!!!

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Gdyby Różal wygrał, to powinien zawalczyć z Coco o pas, ale wszyscy wiem KSW Logic.

Mousasi
Mousasi
6 lat temu

Może być. W końcu Różal z topem sie nie bedzie bił, a przeciwnik duże walki miał.

rudy
rudy
6 lat temu

Zaraz zaraz 29 sierpnia walczy a potem na KSW czwartego października 😀 Czekam na kolejny wywiad, gdzie Różal powie co myśli o swoim przeciwniku z ostatniej chwili 😀

adamus
adamus
6 lat temu

Różal to by do walki i bez nogi chyba wyszedł. oby faktycznie tamtemu się nic nie stało

Cain
Cain
6 lat temu

po co to ogłaszanie przeciwników. wiadomo, że w przypadku Różala i tak dojdzie do zmiany na ostatnią chwilę 😀

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Oby tylko jutro nie nabawił się kontuzji. Jeśli faktycznie do tej walki dojdzie to będzie bitka 😀

W. Mrozowski
Admin
6 lat temu

„Różal” jest bardziej egzotycznym fighterem dla Anglika, niż Anglik dla Różala. Wniosek więc taki, że poprzeczka została Polakowi podniesiona w kwestii doboru przeciwników.