KSW 28: Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa na gali w Szczecinie

26 Sierpień 2014
8
KSW 28: Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa na gali w Szczecinie


W trwającym właśnie „Puncherze”, przedstawiono sylwetkę kolejnego rywala dla Karola Bedorfa (10-2). Przeciwnikiem „Coco”, po raz pierwszy będzie reprezentant legendarnej rodziny Gracie, Rolles Gracie (8-2).

Wielokrotnie próbowaliśmy podrzucić włodarzom któregoś Gracie, jako potencjalnego kandydata, choć nigdy Rollesa. Każdy kto oglądał dotychczasowe pojedynki Brazylijczyka, wie że jego umiejętności parterowe są wprost proporcjonalnie odwrotne, do tego co prezentuje w stójce.

Potwierdza to jego zawodowy rekord, bo na osiem zwycięstw wszystkie zakończyły się przez poddanie. Jego jednowymiarowy styl, dwukrotnie był przyczyną jego zguby, bo tam gdzie kończy się pomysł na jiu-jitsu, zaczyna się walka o przetrwanie przez byciem znokautowanym. Ostatnio właśnie na wrześniowym WSOF 5, gdzie uległ potężnym ciosom Derricka Mehmena (18-5).

Rolles miał również krótki epizod w UFC, który przeminął po szybkiej porażce z Joey’em Beltranem (15-10-1NC). Jak na typowego Gracie przystało, także i ten korzysta z popularności swojego nazwiska głównie na terenach Azji. Co najbardziej nas interesuje, to jak wy oceniacie szanse Karola Bedorfa na obronę mistrzowskiego pasa?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAT
KAT
6 lat temu

nooo tutaj to mamy prawdziwe fajerwerki

Cain
Cain
6 lat temu

bo Materla dla nich nie jest chyba przyszłościowy a na Bedorfa widać stawiają

Mr. Strong
Mr. Strong
6 lat temu

Po tym jak Kawul powiedział że możliwe że dadzą Materli ogórka w postaci Luis’a Bezerra’y, to nie liczyłem na fajerwerki u Bedorfa… Bardzo dobry ruch ze strony KSW, już się jaram Gracie. 🙂

silva2201
silva2201
6 lat temu

To tylko niestety sławne nazwisko nic więcej. Jeżeli Bedorf nie wpadnie w nic w parterze to wygra przez decyzję. Bo przecież Bedorf nie nokautuje:)

Pako
Pako
6 lat temu

Samo nazwisko mówi za Siebie.No fajnie mieć takie nazwisko w rekordzie oczywiście liczę na Karola!

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Super zestawienie. Po takich news’ach zaczyna się okres wielkiego oczewikania na gale 😉

Loku
Loku
6 lat temu

Jak dla mnie bardzo fajny rywal, świetne nazwisko. Wydaje mi się, że jest on jak najbardziej z zasięgu Coco