KSW 28: Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa na gali w Szczecinie

26 Sierpień 2014
KSW 28: Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa na gali w Szczecinie


W trwającym właśnie „Puncherze”, przedstawiono sylwetkę kolejnego rywala dla Karola Bedorfa (10-2). Przeciwnikiem „Coco”, po raz pierwszy będzie reprezentant legendarnej rodziny Gracie, Rolles Gracie (8-2).

Wielokrotnie próbowaliśmy podrzucić włodarzom któregoś Gracie, jako potencjalnego kandydata, choć nigdy Rollesa. Każdy kto oglądał dotychczasowe pojedynki Brazylijczyka, wie że jego umiejętności parterowe są wprost proporcjonalnie odwrotne, do tego co prezentuje w stójce.

Potwierdza to jego zawodowy rekord, bo na osiem zwycięstw wszystkie zakończyły się przez poddanie. Jego jednowymiarowy styl, dwukrotnie był przyczyną jego zguby, bo tam gdzie kończy się pomysł na jiu-jitsu, zaczyna się walka o przetrwanie przez byciem znokautowanym. Ostatnio właśnie na wrześniowym WSOF 5, gdzie uległ potężnym ciosom Derricka Mehmena (18-5).

Rolles miał również krótki epizod w UFC, który przeminął po szybkiej porażce z Joey’em Beltranem (15-10-1NC). Jak na typowego Gracie przystało, także i ten korzysta z popularności swojego nazwiska głównie na terenach Azji. Co najbardziej nas interesuje, to jak wy oceniacie szanse Karola Bedorfa na obronę mistrzowskiego pasa?

Komentarze

 • Loku

  Jak dla mnie bardzo fajny rywal, świetne nazwisko. Wydaje mi się, że jest on jak najbardziej z zasięgu Coco

 • W. Mrozowski

  Z chęcią zobaczę pierwszego Gracie w KSW, bo jeżeli Rolles się zadomowi, to może ściągnąć kolejnych. Poza tym zawsze chętnie widziane jest dobre i techniczne jiu-jitsu w wadze ciężkiej.

 • MaciusMMA

  Super zestawienie. Po takich news’ach zaczyna się okres wielkiego oczewikania na gale 😉

 • Pako

  Samo nazwisko mówi za Siebie.No fajnie mieć takie nazwisko w rekordzie oczywiście liczę na Karola!

 • silva2201

  To tylko niestety sławne nazwisko nic więcej. Jeżeli Bedorf nie wpadnie w nic w parterze to wygra przez decyzję. Bo przecież Bedorf nie nokautuje:)

 • Mr. Strong

  Po tym jak Kawul powiedział że możliwe że dadzą Materli ogórka w postaci Luis’a Bezerra’y, to nie liczyłem na fajerwerki u Bedorfa… Bardzo dobry ruch ze strony KSW, już się jaram Gracie. 🙂

 • Cain

  bo Materla dla nich nie jest chyba przyszłościowy a na Bedorfa widać stawiają

 • KAT

  nooo tutaj to mamy prawdziwe fajerwerki