M-1 Challenge 50: „Nie sądziłem, że wygram przez poddanie.” – Marcin Tybura po zwycięstwie przez duszenie z Damianem Grabowskim (+walka)

16 Sierpień 2014
M-1 Challenge 50: „Nie sądziłem, że wygram przez poddanie.” – Marcin Tybura po zwycięstwie przez duszenie z Damianem Grabowskim (+walka)

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Marcin Tybura o zaskakującym duszeniu, dzięki któremu odebrał mistrzowski pas z rąk Damiana Grabowskiego na M-1 Challenge 50. Nie zabrakło efektownej wizualizacji w postaci urywków z walki w Sankt Petersburgu.

Komentarze

 • GROM Z

  Czy będzie wywiad z Grabowskim ? Tybura sympatyczny

 • maniekzig

  Wygrał lepszy i niech duch sportu nie zginie przy okazji tej walki. Mam nadzieje że nie będzie przy tym złej krwi.

  a co do KSW. to powiedzmy sobie szczerze że każdy młody zawodnik walczący w tej organizacji 1-2 w roku marnuje się.

  Patrz Tybura i Held – oni potrzebowali by trzech lat w KSW, by zrobić to samo, co zrobili w rok po za granicami. Byli by blokowani przez federację w imię interesu „$”

 • Pako

  Maniek tu ma rację na KSW to można pojechać oglądnąć galę a nie w niej uczestniczyć,bo tam kariere sportowca się bedzie robić dużo dłużej.Co do wywiadu to Marcin spoko koleś,też byłem zaskoczony taką szybką wygraną.Szkoda tylko że to przyblokuje trochę rozwój kariery Damiana,lecz to jest sport i trzeba się przyzwyczaić do takich sytuacji.

 • marol

  Lewandowski na koniec.. Taa, z pewnością to wszystko zasługa ksw 😉 Wszędzie musi wpieprzyć swoje 3 grosze dotyczące ‚drugiej największej organizacji na świecie’.

 • maniekzig

  @marol Mnie to KSW przypomina strategię pompowania balonów rodem z polskiego podwórka bokserskiego. Wiadomo że $ musi się zgadzać.

  Nie ma żadnych regulacji weryfikujących czy wszystko odbywa się jak powinno, bo nawet sędziowie są związani z organizacją.(nic nie sugeruje)

 • MaciusMMA

  Jeśli już jesteśmy przy KSW to szkoda mi trochę Gamera, młody chłopak, mega zdolny, a walczy 2 razy w roku. Chociaż teraz ma we wrześniu walczyć, co i tak przy jego wieku i rekordzie jest za mało.

 • champ1

  oczywiście bardzo szanuję Damiana jako zawodnika, ale uważam, ze jest bucem i taki Tybura będzie zdecydowanie lepszym mistrzem organizacji z punktu widzenia pracodawcy i fana.

 • Drwalu

  @ GROM Z – widząc jak Damian ładnie daje wywiady przed walką, naprawdę liczyłeś że po przegranej coś powie do fanów, poza spier…? 🙁

 • rudy

  Marcin rewelacyjnie opowiadał o walce, szkoda, ze nie skończył! Gratuluje wygranej, i ładnej postawy zawodnika

 • ruchmistrz

  piękny wywiad