Tybura, Chistyakov i Maroń nagrodzeni bonusami po M-1 Challenge 50: Battle on Neva

18 Sierpień 2014
Tybura, Chistyakov i Maroń nagrodzeni bonusami po M-1 Challenge 50: Battle on Neva

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Zgodnie z najnowszymi trendami, rosyjska federacja M-1 Global nagrodziła poszczególnych fighterów za wyjątkowe osiągnięcia podczas gali w Sankt Petersburgu. Jest to kolejny krok w rozwoju krajowego MMA za granicami Polski, bowiem wśród wyróżnionych, jest aż dwóch rodaków.

Tu bez całkowitego zaskoczenia, bowiem duszenie które Marcin Tybura zaserwował byłemu już mistrzowi – Damianowi Grabowskiemu, było bezapelacyjnie najlepszym poddaniem tego wieczoru i tak też włodarze okrzyknęli duszenie reprezentanta Łodzi:

Jestem bardzo zadowolony, że doceniono mój wysiłek. Taka nagroda to zawsze dodatkowy atut przy kolejnych przygotowaniach.

Chwilę przed czempionem, Kamil Maroń otworzył główną kartę z Nikitą Chistyakovem, ulegając młodemu Rosjaninowi przez decyzję, co nie zmienia faktu, że trzy pięciominutowe rundy były przepełnione dobrymi akcjami po obu stronach. Obaj fighterzy zostali więc zakwalifikowani jako najlepszy pojedynek gali.

Komentarze

 • daroUK

  Bardzo dobrze, kazda zlotowka sie przyda.

  Wiadomo jakiej wartosci sa te bonusy ?

 • rudy

  Fajnie, myślę, że zasłużone bonusy. Przynajmniej widać, że nie są stronniczy, że tylko „swoim” dają. I faktycznie ciekawe po ile wynosiły nagrody.

 • Typer

  no pewnie! pięknie go udusił, i widowiskowo z punktu widzenia kibica, bo do zejścia…

 • Mousasi

  Ciekawe ile wynoszą bonusy w M1. KSW powinno zwiększyć swoje bonusy bo jak robią tak mało gal to przynajmniej bonusy by pomogły zawodnikom. KSW powinno jasno po gali mówić Bonus w wysokości tyle i tyle dostają… a nieze nie mowia ile nawet bonusu dają. Wypłaty ok mogą być tajemnicą i wgl, ale bonusy chociaż niech powiedzą ile wynoszą. UFC jakoś się nie wstydzi i mówią. Tyle że jest wytłumaczenie, bo tam jest komisja. Ale bonusy to nic strasznego wiec mogliby pisac ile wynoszą.

 • EL doopa

  ale KSW mówi ile bonusów dają. to tam chyba 1000 dolarów było…jakoś tak. ja nie pamiętam dokłądnie kwoty ale na stówe podaja ile. nawet Bedorf ostatnio swoją nagrodę przeznaczył na jakiś cel charytatywny

 • Pako

  Na KSW podstawowy bonus to 1000 $ amerykańskich więc niewiele,myśle że w M1 jest dużo lepiej.Ale fajnie że obaj polacy zgarneli po bonusie.

 • Mousasi

  El doopa „to tam chyba 100 dolarów było” no wiem, że 1k dol, ale Martin to powiedział w wywiadzie. Fajnie by było jakby po każdej gali mówili jasno w oświadczeniu. „Bonus w wysokości tyle$ dostaje ten ten i ten” Moim zdaniem byłoby lepiej. Ale to tylko zwykły szczegół.

 • EL doopa

  masz racje. tak było. brakowało do tego medialnej i takiej doniosłej otoczki, tylko to rzucił w jakim wywiadzie hasłowo. może sie to zmieni w końcu..