M-1 Challenge 50: „W walce nasza znajomość nie bedzie grała roli.” – Marcin Tybura przed pojedynkiem o pas z Damianem Grabowskim (+video)

14 Sierpień 2014
M-1 Challenge 50: „W walce nasza znajomość nie bedzie grała roli.” – Marcin Tybura przed pojedynkiem o pas z Damianem Grabowskim (+video)

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Żyjąc i obserwując jak toczy się hotelowe życie zawodników z rozpiski M-1 Challenge 50, spośród dwójki wieczoru to Marcin Tybura wydaje nam się bardziej spokojny, a nawet w dobrym humorze. Nie Wiemy na ile wpłynie to na przebieg piątkowego pojedynku, ale pewne jest że Damian Grabowski traktuje swojego rywala poważnie. O dopingu na gali, ostatnich przygotowaniach i świadomości jubileuszu swojego pracodawcy, usłyszycie w pozytywnym wywiadzie poniżej.

Komentarze

 • rudy

  Bo to inne charaktery są. Grabowski musi do ludzi wyjść. Jak tylko się postara daj zajebiste wywiady. A za ten też wielkie dzięki.

 • Cain

  zajebisty wywiad, fajne wstawki z ważenia!
  troche dziwnie że zawodnicy o organizacji samego wydarzenia mało wiedzą. albo mają tak na wszystko wy*ebane albo się im nic nie mówi. PS poprawcie sobie tytuł – nazwisko z dużej.

 • Typer

  jak to na wagę open przystało, widać, ze nie są wyżyłowani zbijaniem przynajmniej 🙂

 • Drwalu

  oby występ był mega ciekawy, liczę na zaciętą walkę. widzę, ze spekulacje w necie są mega rozbieżne, ciekawe jak pójdzie Tyburze. oby się psychicznie nie spalił

 • rudy

  Właśnie, wydawało mi się, że Damian jest oczywistym faworytem, a jednak takim oczywistym nie jest 🙂 Chyba, że to tylko hazard… 😉

 • Magda S.

  Oni się znają a nie przyjaźnią, nie dorabiajcie ideologii, tylko dlatego, że to dwóch Polaków!

 • Cain

  No Pani Magdo masz Panin rację, ale wszyscy chcieliby zobaczyć każdego z nich w walce o pas z kimś innym 😉