M-1 Challenge 51: Mistrz Ramazan Emeev vs. pretendent Vyacheslav Vasilevsky o pas wagi średniej. Stream na żywo już 7 września (+trailer)

28 Sierpień 2014
M-1 Challenge 51: Mistrz Ramazan Emeev vs. pretendent Vyacheslav Vasilevsky o pas wagi średniej. Stream na żywo już 7 września (+trailer)


7-go września Federacja M-1 powraca do Sankt Petersburga, choć tym razem akcja przeniesie się z portu na miejscowy Izhorets Stadion w mieście Kolpino, mieszczący do trzech tysięcy widzów. W walce wieczoru, zobaczymy obecnego mistrza wagi średniej Ramazana Emeeva (11-2) w starciu z pretendentem Vyacheslavem Vasilevskim (24-2).

To już drugi raz, kiedy reprezentant Dagestanu będzie bronił pasa. Na kwietniowym M-1 Challenge 38, w pięknym stylu znokautował Mario Mirandę i od tamtego czasu nie walczył ani razu. 27-letni fighter przegrał do tej pory zaledwie dwa razy a na koncie ma pojedynek z naszym reprezentantem Arturem Kadłubkiem.

Po przeciwnej stronie klatko ringu, stanie zawodnik przez wielu mile widziany jako potencjalny rywal dla Mameda Khalidova. Najwyraźniej Rosjanie nie są skorzy do wypuszczenia takiego talentu ze swoich rąk i na razie nie zmieniła tego nawet wizyta Martina Lewandowskiego podczas ostatnim M-1, właśnie w Sankt Petersburgu. Na początku sierpnia pomścił jedną z dwóch porażek, gdy na rozkaz wojska (red. Vyacheslav jest czynnym żołnierzem) stawił się na gali League S-70, by po ledwie pół minuty wyjść zwycięsko z pojedynku z Maiquelem Falcao. W swojej karierze pokonał m. in. Roberta Jocza oraz Tomasza Narkuna, a dla M-1 walczył i wygrywał aż osiem razy.

To co intryguje fanów najbardziej to fakt, że mniej więcej rok temu, Vasilevski został znokautowany przez Emeeva na rosyjskim Complex Martial Art, która organizuje walki hybrydy: pierwsza runda w stójce, druga w formule grapplingowej. Najwyraźniej pojedynek nie dotrwał do drugiej rundy, gdyż Ramazan Emeev potrzebował zaledwie minuty, aby znokautować obecnego pretendenta. Jest to jeden z dwóch nokautów, które Rosjanin zaliczył w zeszłym roku poza MMA.

W drugiej walce wieczoru, pojawi się ukraiński weteran Alexander Butenko (34-9-1) a jego pojedynek będzie eliminatorem do miana pretendenta do pasa wagi lekkiej. Ten doświadczony zawodnik, zwyciężył 13 z 14 ostatnich walk i jak sam przyznaje, ma spore aspiracje do tytułu. Rosyjska federacja niebawem ogłosi dla niego nowego przeciwnika, po tym jak z powodu kontuzji wycofał się Dzhambulant Kurbanov (6-0).

Tak jak poprzednio, M-1 Challenge 51 będzie retransmitowane w wysokiej rozdzielczości na kanale M1Global.tv. Dla posiadaczy tabletów i smartfonów (Android i iOS) przygotowano specjalne aplikacje, umożliwiające śledzenie wydarzeń na żywo. O warunkach transmisji poinformujemy Was niebawem na łamach portalu.

Poniżej trailer promujący galę.

Komentarze

 • Pako

  Ja już podziękuje za legalną audycje z kanału M1Global.

 • W. Mrozowski

  Daj im szansę. Mało usterek w PL bywało? Tyle razy „pożyczaliście” sobie ich gale, że ciężko zliczyć.

 • MaciusMMA

  Zniesmaczyłem się ich „legalnymi transmisjami” po gali Tybura – Grabowski

 • Pako

  Dokładnie,pierwszy raz i niewypał.

 • W. Mrozowski

  Ja zainwestuję tego dolara. Właśnie rozmawiam z osobą odpowiedzialną za streaming gal M-1. Więcej info wkrótce.

 • W. Mrozowski

  Znamy już więcej szczegółów dlaczego nie działało poprawnie i póki co testuję nowe konto M-1. Wygląda naprawdę obiecująco, a to dopiero wstępny etap.

 • Mr. Strong

  Jebać Rusków! Mam w dupie M-1… Putinem by się wreszcie kurwa zajęli!

 • RZDZ

  jedziecie na galę?

 • W. Mrozowski

  Teraz zostajemy przed szklanym ekranem.

 • Typer

  mi stream też nie działał ale fakt za dolca nie ma się co kłócić a sytuacje pewnie naprawią. nie można się obrażać jak dziecko w piaskownicy. fakt jest niezprzeczalny ze dali dupy ale to nie znaczy że już nigdy nie będzie lepiej