M-1 Global refunduje sierpniowe problemy ze streamingiem. Aplikacje mobilne Android i iOS już gotowe

29 Sierpień 2014
5
M-1 Global refunduje sierpniowe problemy ze streamingiem. Aplikacje mobilne Android i iOS już gotowe


Globalne zapędy, siłą rzeczy spotykają się z nieplanowanym oporem. Z problemami internetowej transmisji spotkało się MMA Attack, największy polski gracz KSW a niedawno rosyjski M-1 Global. Niezadowolenie polskich fanów podgrzewał fakt, że w walce wieczoru M-1 Challenge 50, walczyło dwóch rodaków a stawką pojedynku był mistrzowski pas.

Skontaktowaliśmy się z osobą odpowiedzialną za transmisję PPV i oto co usłyszeliśmy:

Rozpoczęliśmy już proces refundacji dla osób, które zgłosiły nam problem z sierpniową transmisją. Sam streaming nie był wadliwy. Problemem okazał się system autoryzacji. W czwartek wieczorem (doba przed galą) firma zewnętrzna zmieniła zasady dotyczące systemu autoryzacji i nie mieliśmy już czasu, aby go przetestować. Blisko 30% klientów, miało problem z autoryzacją. Teraz system działa poprawnie.

Co bardziej zmotywowani odkryli, że w tym samym czasie można było bezproblemowo zobaczyć transmisję na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Od niedawna M-1 uruchomiło również aplikację na urządzenia Apple z systemem iOS. Sprawdziliśmy, przetestowaliśmy i całość wygląda na światowym poziomie:

Za aplikacje mobilne odpowiedzialna jest ekipa Finów, którzy pracowali dla dużego koncernu telekomunikacyjnego. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem darmowych materiałów w naszych aplikacjach. Póki co, wprowadziliśmy 50 godzin nagrań video. Pracujemy nad pozostałą częścią.

Wkrótce powstanie również część płatna: „Historia MMA”, ze specjalną ceną dla Polski, krajów bałtyckich, wspólnoty niepodległych państw (CIS) oraz Rosji w cenie 6 dolarów na miesiąc. Dla użytkowników PC-etów, internetowy m1global. tv zostanie udoskonalony do wtorku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

No i co mi po dolarze? tu chodzi o to że człowiek zaufał i został oficjalnie "wydymany" tę sytuację powinni wyjaśnić fanom świerzo po gali a nie 2 tygodnie po wydarzeniu.

adamus
adamus
6 lat temu

Na WP nic się niestety nie robi a też jestem użytkownikiem. niestety ceny iphona są takie zabójcze że nie decyduje się….no a co do streamu to ja tam uważam że kwota nie ma znaczenia każdą powinni oddać jak nie było usługi. inna strona medalu, że powinni ścignąć o odszkodowanie każdego kto walił nielegalne wcześniej….

EL doopa
EL doopa
6 lat temu

no bez kitu kto się zgłasza po dolara, nie zajmujcie się refundacją tylko naprawą systemu.

Typer
Typer
6 lat temu

no jak Nokia pracowała nad apkami to na pewno musiało być wszystko dobrze! szkoda tylko że nie zrobili nic dla WP 🙁