M-1 Global rozwija dywizję zawodników zza granicy

29 Sierpień 2014
4
M-1 Global rozwija dywizję zawodników zza granicy


Pojedynki polsko polskie, zawodników z Niemiec, Brazylii, Stanów Zjednoczonych, powoli wpasowują się w krajobraz gal M-1, która od pewnego czasu aspiruje do miana marki globalnej. To już nie tylko mistrzowie spoza Rosji, gale poza granicami kraju ale także międzynarodowy wizerunek medialny. Działania te powodują, że wkrótce doświadczymy jeszcze więcej przyjezdnych fighterów.

Jak poinformował nas matchmaker organizacji Stanislav Kharlamov, na M-1 Challenge 52 pojawi się więcej fighterów spoza Rosji. Jednym z ważniejszych pojedynków będzie znany zawodnik z Europy. Nie udało nam się jeszcze potwierdzić o kogo chodzi.

Wspomniany event odbędzie się 3 października, w Inguszetii, gdzie ostatnio przybyło prawie 50 tysięcy widzów! Z racji pory roku, gala odbędzie się jednak w zamkniętej hali, blisko stolicy. Tradycyjnie, swoją obecnością zaszczyci zgromadzonych fanów prezydent Inguszetii z którym mieliśmy okazję zamienić kilka słów przy okazji gali w Sankt Petersburgu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Czas pokaże jakie Asy w rękawie posiada M1.

Magda S.
Magda S.
6 lat temu

jak 3 października to chyba wiadomo, ze Was tam nie będzie 🙁 a szkoda, fajne były relacje z wyjazdu 🙂 mam nadzieję, tylko, że powstanie jakiś materiał z back stage

ruchmistrz
ruchmistrz
6 lat temu

50 tyś widzów? tam to mają rozmach

adamus
adamus
6 lat temu

bardzo fajnie, ze się tak rozwijają, że nie ma takiej polaczkwości ( w wersji ruskiej 🙂 ) dla mnie jako organiacja stają się atrakcyjniejsi i wiarygodniejsi. też na pewno ich tv pomoże w popularyzacji jak będzie za dolara to zawsze będe kupował przy ciekawych zawodnikach