Mark Hunt przedłużył kontrakt z UFC

autor:
28 Sierpień 2014
4
Mark Hunt przedłużył kontrakt z UFC

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Zwycięzca turnieju K-1 WGP, Mark Hunt (9-8-1) przedłużył kontrakt z organizacją Ultimate Fighting Championship na kolejne sześć pojedynków. Po wypełnieniu kontraktu Nowozelandczyk zapowiedział, że zamierza zakończyć zawodową karierę i przejść na zasłużoną emeryturę.

Znany z występów w legendarnej organizacji Pride FC, Mark Hunt stoczył ostatni pojedynek podczas grudniowej gali w Brisbane, gdzie po znakomitym boju zremisował z Antonio „Bigfootem” Silvą. Jak się potem okazało, Brazylijczyk przed pojedynkiem przesadził z zażywaniem TRT i został zdyskwalifikowany na 9 miesięcy.

Co ciekawe, jakiś czas temu na Twitterze Marka Hunta ukazał się wpis, świadczący o tym, że „Super Samoańczyk” został zwolniony z UFC i przechodzi na emeryturę. Wiele osób myślało, że jest to żart ze strony Hunta, ale widać, że coś było na rzeczy. Na całe szczęście obie strony doszły do porozumienia i w dalszym ciągu będziemy mogli podziwiać umiejętności nowozelandzkiego zawodnika. Hunt pierwszą z sześciu walk w obowiązującym kontrakcie stoczy 20 września na gali w Saitamie. Jego przeciwnikiem będzie Roy Nelson. Jeśli w klatce bije się dwóch zawodników, którzy w sumie ważą powyżej 230 kg, to musi skończyć się nokautem. Bez wątpienia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

„Jeśli w klatce bije się dwóch zawodników, którzy w sumie ważą powyżej 230 kg, to musi skończyć się nokautem” – albo przez piękne duszenie jak w Rosji 😉

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

no ja jestem za

boraicho
boraicho
6 lat temu

Hunt i Nelson to trzeba zobaczyć

Pako
Pako
6 lat temu

To było do przewidzenia,Mark jest widowiskowym zawodnikiem.Ciesze się że będe go dalej mógł oglądać w UFC.