Mark Hunt zwolniony z UFC? (+update)

autor:
05 Sierpień 2014
Mark Hunt zwolniony z UFC? (+update)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Mark Hunt (9-8-1) na łamach portalu społecznościowego Twitter zamieścił wpis wskazujący na to, że został zwolniony z UFC. Ciężko uwierzyć w to, że zwycięzca turnieju K-1 WGP, oraz wieloletni zawodnik został pozbawiony kontraktu. Nowozelandczyk ma zaplanowaną walkę z Royem Nelsonem do której ma dojść już 20 września w Saitamie w ramach UFC FN 52.

To nie mój wybór panowie, ale wydaje się, że od bycia podekscytowanym i patrzącym pozytywnie w przyszłość w sportach walki do bycia bezrobotnym podczas jednego dnia.

Ciężko odnieść się do sytuacji, ale wydaje się, że „Super Samoan” po prostu po wielu latach kariery postanowił pokontemplować na łamach twittera. Teraz musimy poczekać na wyjaśnienie ze strony UFC, ale patrząc racjonalnie na sprawę nie wydaje się, aby doszło do zawodnika, który po pierwsze jest w walce wieczoru gali w Japonii, po drugie jest uwielbiany przez tutejszych kibiców, którzy darzą go szacunkiem za występy w japońskiej organizacji K-1 oraz Pride FC.

Update
Dana White zaprzeczył jakoby Nowozelandczyk został relegowany z UFC.

Komentarze

 • MaciusMMA

  Mam nadzieję, że to tylko „karniak” od jakiegoś kolegi Marka

 • Również w to nie wierzę. Gość ma walkę wieczoru w miejscu gdzie jest niezmiernie szanowany za walki w K-1 oraz Pride FC. Po prostu podzielił się swoimi przemyśleniami, ale trzeba czekać na stanowisko ze strony kierownictwa UFC.

 • marek35555

  Lol jezeli to prawda to bede baardzo zły, bilety do Saitamy zakupione, a tu taki kwiatek:/

 • EL doopa

  pewnie go z roboty na bramce wyjeb…:D

 • Typer

  ci amerykanie to powinni taki detoks za kare przechodzić, za różne przewinienia, a bolałoby ich to bardziej niż kary finansowe – zakaz social mediów na tydzień. poumieraliby tam …

 • Oczekk

  Dana White zaprzeczył – nic dziwnego, bo przecież Hunt, to jeden z najpopularniejszych zawodników na kontrakcie zuffy. Taki koleś to skarb dla takiej organizacji, sporo jego walk jest na liście najlepszych walk w historii, a walka z Silva była nominowana do walki roku.

 • rudy

  No w USA media to praca każdego – musiał zaświecić trochę swoją osobą to coś tam rzucił sępom żeby rozgłos był