Bellator 125: Melvin Manhoef uczestnikiem walki wieczoru

autor:
13 Sierpień 2014
Bellator 125: Melvin Manhoef uczestnikiem walki wieczoru

melvin_manhoef_zaplecze

Holenderski zawodnik K-1 i MMA, Melvin „No Mercy” Manhoef (28–11–1-1 NC) w debiutanckiej walce dla organizacji Bellator MMA zmierzy się z Dougiem Marshallem w ramach Bellator 125. Co ciekawe legenda K-1 wystąpi w walce wieczoru gali planowanej na 19 września w Fresno.

Melvin Manhoef w swojej ostatniej walce na zasadach mieszanych sztuk walki pokonał Evangelistę Santosa. Kibice ostrzyli sobie zęby, mając w pamięci starcie z gali Cage Rage, gdzie byliśmy świadkami wielu ciężkich wymian, a cały pojedynek toczył się w niezwykle szybkim tempie. Rewanżowe starcie o pas Gringo Super Fight w wadze półciężkiej zakończył się nokautem na korzyść Holendra. Melvin na rozprawienie się z Brazylijczykiem potrzebował zaledwie 46 sekund. Wcześniej mogliśmy podziwiać umiejętności „No Mecy” na gali KSW 23. Podopieczny Mike’a Passaniera z pewnością nie będzie z pewnością miło wspominał walki w naszym kraju. Holender już w pierwszej rundzie został poddany duszeniem gilotynowym przez Mameda Chalidowa.

W karcie walk znalazły się również pojedynki, które z pewnością zaciekawią kibiców MMA. Na gale Bellator 125 planowane jest starcie Briana Rogersa z Jamesem Irvinem oraz Martina Stapletona z Goitim Yamauchim.

Komentarze

 • rudy

  Bzdura dla mnie

 • Typer

  no na walkę wieczoru to się dziwie? taką posuchę mają, że już nie ma kogo promować?

 • Mousasi

  Heh, a Melvin miał mieć jeszcze jedną walkę na KSW.

 • RZDZ

  tak? to już chyba nic z tego nie będzie? trzeba KSW zapytać

 • Pako

  Melvin miał podpisany kontrakt z KSW na 4 walki,z tego co pamiętam jak Martin w wywiadzie gadał,lecz coś tam po walce poszło nie tak(nie tylko z rękawicami) i chyba już go nie zobaczymy na KSW.Wracając do Bellatora to chyba naprawdę Scott'owi się przewróciło w bani,niech jeszcze w PPV zrobią Laughing

 • Drwalu

  ej no poszaleli tam za wielką wodą…

 • KAT

  nowe rządy nowe pomysły, nie ma się co dziwić niestety