NSAC próbuje zablokować występ Sonnena na Metamoris 4

05 Sierpień 2014
5
NSAC próbuje zablokować występ Sonnena na Metamoris 4


W niedawnym posiedzeniu Komisji Stanowej NSAC, która postanowiła o dalszych losach przyłapanego na dopingu Chaela Sonnena, oprócz typowego „sprawiedliwości stało się zadość”, dało się dostrzec także kilka negatywów u niektórych z komisarzy. Te obserwacje właśnie zaczynają się potwierdzać.

Podczas gdy od dawna wiadomo o gościnnym starcie Chaela na turnieju jiu-jitsu, wydaje się, że w Komisji ktoś celowo zwlekał, aby przeszkodzić w najmniej dogodnym momencie. Czyli w chwili, gdy przygotowania zostały poczynione po obu stronach wśród zawodników, kiedy włodarze ponieśli koszty związane z przygotowaniami i promocją wydarzenia, oraz kiedy fani wkraczają w ostatni tydzień, będący okresem największego zainteresowania. Wg Jeremy’ego Bottera z bleacherreport.com, sprawa sprowadza się do jednego:

Rożne źródła potwierdziły, że NSAC zagroziło Sonnenowi grzywną 250 tysięcy dolarów za nieudany test antydopingowy, jeżeli weźmie udział w Metamoris. Obóz Sonnena upiera się przy stanowisku, że grappling to nie walka i zawieszenie nie obejmuje tej formuły.

Wg amerykańskiego dziennikarza, Chael Sonnen wynajął już odpowiedniego prawnika, który będzie reprezentował jego stanowisko w powyższej sprawie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

no uparli się na niego bo jaki rozgłos mają dzięki akcji na jednego zawodnika!

EL doopa
EL doopa
6 lat temu

to ciekawe, że tak chcą mu dojebać. musiał pochwalić się ze wie za dużo to go na ziemię sprowadzają.

Pako
Pako
6 lat temu

a to się uparli na Chaela Laughing no niestety za wszystko kiedyś przychodzi zapłacić.

champ1
champ1
6 lat temu

ech co ten Sonnen przeskrobał, ze akurat jego tak ścigają?