Oficjalne oświadczenie klubu Arrachion Olsztyn w sprawie zatrzymanych zawodników

25 Sierpień 2014
11
Oficjalne oświadczenie klubu Arrachion Olsztyn w sprawie zatrzymanych zawodników


Popularność MMA przeszła w ostatnich dniach szybki test, choć powody nie sprzyjały jej wizerunkowi. W związku z tymczasowo aresztowanymi reprezentantami Arrachionu Olsztyn, tylko kwestią czasu było, kiedy uznany za najlepszy klub MMA 2013 roku, ustosunkuje się do sytuacji. W środku posta, prezentujemy oficjalne oświadczenie olsztyńskiego gymu.

W związku z zaistniałą sytuacją zatrzymania zawodników klubu Arrachion Olsztyn publicznie oświadczamy, że dla nas cała sytuacja jest wielkim szokiem i zaskoczeniem.
Nasze doświadczenie z zatrzymanymi osobami jest zupełnie inne niż przedstawione w ostatnich dniach przez media, dlatego mamy wielką nadzieję, że sprawa się wyjaśni na korzyść naszych zawodników.
Jako trenerzy oświadczamy, że Aslambek S. i Michał Sz. to osoby bardzo pracowite i godne naśladowania na treningach, systematycznie zwiększające swój poziom sportowy i odnoszące czynne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej MMA. Abulhan K. oraz Piotr P. to zawodnicy, którzy mieli kilkuletnią przerwę w startach na zawodach spowodowaną kontuzjami. Wszystkie w/w osoby angażowały się w pracę społeczną w klubie. Praktycznie w każdym roku brały udział razem z całym klubem w licznych akcjach charytatywnych, pomocy na rzecz osób ubogich i chorych. Tym bardziej ciężko jest uwierzyć w taką sytuację i dla nas wszystkich jest to ogromne zaskoczenie.
Cofając się do przeszłości doskonale pamiętamy jak 11 lat temu nikt nie słyszał w Olsztynie o MMA. Ciężką i konsekwentną pracą udało nam się przekonać mieszkańców Olsztyna do tej pięknej dyscypliny sportowej, wypracowaliśmy sobie zaufanie wielu osób, które nas wspierają na wielu płaszczyznach czy np. powierzają w opiekę swoje dzieci . To dzięki tej pracy dziś mamy wielu mistrzów w klubie odnoszących znaczące sukcesy na arenie krajowej i arenach całego świata. Mamy wielu sympatyków i fanów za co im ogromnie dziękujemy.
Mamy jednocześnie nadzieję, że zaistniała sytuacja nie odwróci ich od naszego klubu, sympatii do nas i zawodników.
Sytuacja wydarzyła się niedawno i uprzejmie prosimy o niewydawanie przedwczesnych sądów. Jeśli nawet oskarżenia się potwierdzą prosimy o nie obwinianie za zaistniałą sytuacje klubu. Nie mamy wiedzy ani wpływu na to co osoby u nas trenujące robią poza treningami.
Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie, zawodnicy wrócą do treningów, a nawet, jeżeli czarna chmura pojawi się nad klubem, to obiecujemy, że swoją ciężką pracą, miłością do sportu i zaangażowaniem ponownie wzbudzimy sympatię, radość i to co nas łączy od początku naszej działalności.

Z wyrazami szacunku

Zarząd i Trenerzy klubu Arrachion Olsztyn

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drwalu
Drwalu
6 lat temu

to zawsze jest afera na 5 minut. już nikt o tym nie pisze. zobaczymy jak będzie, i jedyne co mnie ciekawi to czy to się odbije na sile medialnej Mameda. może wreszcie skończy się Mamedomania

EmWu
EmWu
6 lat temu

maniekzig – mi tam się podoba jego styl, ale to może zależy co kto lubi 😉

rudy
rudy
6 lat temu

No właśnie o to mi chodziło. Że wszystko jest możliwe. Pewnie popełnił zbrodnie i nie będę zaskoczony jak się przyzna. Ale możliwe jest, że wszystko jest możliwe 🙁

adamus
adamus
6 lat temu

w naszym pięknym kraju jest tak samo możliwa wersja że jest niewinny i go skutecznie wrobią jak i ta że jest winny  i go z tego wykupią…niestaty taki kraj

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

nie chce mi sie nawet tego czytac , tylko winny sie tlumaczy napewno wiedzieli o wszytkim i nie przestrzegli ich przed konsekwencjami

A. Gaik
A. Gaik
6 lat temu

ludzie o czym wy bredzicie? myslycie, ze cbs zatrzymuje trzech kolesi od tak sobie? w tym jednego znanego z mediow i rozpoznawalnego. jesli im nic nie udowodnia, to tylko dlatego, ze pojdzie odpowiednia kasa pod stolem dla obsady sedziowskiej. chyba co poniektorzy nie zdaja sobie sprawy z rzeczywistosci w jakiej zyja..

Pako
Pako
6 lat temu

Teraz szok i zaskoczenie.Trzeba poczekać aż chłopakom to udowodnią a wtedy będzie można na nich psy wieszać.Z całym szacunkiem do zatrzymanych,bo póki co są tylko podejrzani,lecz jeśli staną się winnymi to wymierzyłbym najwyższy wymiar kary.Sport to jedno,lecz sam nie chciałbym zobaczyć w dźwiach kilku panów którzy przyszli odebrać nielegalnie pieniążki.

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

@EmWu Ty tak serio? Nie mam nic do byłego mistrza, ale on był nudny jak flaki z olejem.

Mnie kompletnie nie odpowiadał jego styl walki.

EmWu
EmWu
6 lat temu

Ciekawe na ile to oświadczenie było inicjatywą klubu, a na ile pana mecenasa… Zresztą nieważne.

Lubię Aslambka za to jak walczył itd., więc jeżeli zarzuty się potwierdzą to nie powiem – poczuję się delikatnie oszukany. A na razie nie wydawajmy wyroków – od tego są (nie zawsze słuszne) sądy powszechne.

GnuS
GnuS
6 lat temu

Również czekam na finał, co mnie najbardziej denerwuje to że wiele osób (w 99,999% nie znających nikogo z zatrzymanych) skazuje już Aslambeka, Michała i innych co osobiście oceniam jako idiotyzm. Czekam z niecierpliwością na finał tego, powiedzmy, zamieszania i mam nadzieję że mimo wszystko to jakieś nie porozumienie egh… szkoda.

P.S.
Jeżeli faktycznie są winni to tak jak pisał Juras: „Jeżeli natomiast zarzuty okażą się prawdą to niech każdy bandyta gnije w więzieniu”

rudy
rudy
6 lat temu

Ciekawe jak zakończy się cała sprawa. Generalnie wszyscy są pewni, ze są winni a z drugiej strony wszyscy wiemy jak działają nasze wszelkie służby „obrony” kraju i obywateli…