Patryk Grudniewski, Daniel Skibiński i Michał Pietrzak na ósmej edycji Night of Champions w Poznaniu

26 Sierpień 2014
2
Patryk Grudniewski, Daniel Skibiński i Michał Pietrzak na ósmej edycji Night of Champions w Poznaniu


Wg nieoficjalnych informacji, kolejna gala Night of Champions już teraz zapowiada się na mocno sportowe wydarzenie, przypominające rozpiską szóstą edycję (red. poza Walką Wieczoru). Już teraz wiadomo, że event z numerem osiem, będzie gościł na rozpisce zawodników Ankosu, m. in. Patryka Grudniewskiego, Daniela Skibińskiego oraz Michała Pietrzaka.

Jeszcze na obozie we Władysławowie, Patryk wspominał o planowanej kilkumiesięcznej przerwie od czasu wygranej na Fight Exclusive Night 3 we Wrocławiu. Inaczej sytuacja ma się z jego klubowymi kolegami, bowiem zarówno Daniel jak i Michał, już teraz mają napięty harmonogram. Obaj fighterzy czekają na wrześniowe starcia, kolejno na toruńskim XCAGE 6 i tydzień później na KOMMA 1 w Koninie. Wszyscy wymienieni, powracają po mocnych zwycięstwach.

Night of Champions 8 odbędzie się ponownie w Poznaniu, a miejscem rozgrywki będzie tym razem miejscowa Hala AWF-u. Wszyscy fani mocnych wrażeń, już teraz powinni wpisać 15 listopada w terminarzu, jako obowiązkowa pozycja „Musisz Tam Być!”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drwalu
Drwalu
6 lat temu

mmmmm jakieś 40% 😀

Pako
Pako
6 lat temu

Ciekaw jestem ilu się wykruszy.