Phil Baroni wyrzucony z Bellatora

autor:
20 Sierpień 2014
4
Phil Baroni wyrzucony z Bellatora

Phil Baroni został relegowany z organizacji Bellator MMA, za wspieranie za pośrednictwem twittera „War Machine”, który ostatnio został oskarżony za przemoc domową i atak na swoją byłą dziewczynę, Christy Mack.

Baroni w ostatniej walce został pokonany przez TKO w pierwszej rundzie przez Karo Parisyana na gali Bellator 122. Dla zawodnika noszącego przydomek „New York Bad Ass” była to trzecia porażka z rzędu.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Foto: mmamania.com

Foto: mmamania.com

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cain
Cain
6 lat temu

no ponosi ich Panowie, ponosi. niech zaczną zajmować się walkami

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

smieszne to jest

rudy
rudy
6 lat temu

Jestem całkowicie przeciwny takim działaniom. Niech go wyrzucą za porażki a nie za niepoprawność polityczną. Nie mogę znieść tej rosnącej i szerzącej się patologi poprawności, obłudu i powierzchowności. Czyli nieważne jaki jesteś byle byś chwalił murzynów, homoseksualistów, boże rodziny i nie mówił publicznie słowa bomba…..pojebało ich. Sorry ale za pobicie kobiety rozumiem, ale za nie negowanie bijącego kolegi…jak jest głupi to jego sprawa. To tak trochę jak w filmie Raport Mniejszośći. Może prewencyjnie wyrzucą każdego kto nie pochwali transwestyty bo może go kiedyś zabije???? Gdzie normalność tego świata się pytam?????????

Mousasi
Mousasi
6 lat temu

Moim zdaniem dobrze, że go Coker wyrzucił. Podoba mi się praca nowego CEO Bellatora. W pełni usatysfakcjonowała by mnie wymiana zawodników z KSW 😀