PLMMA 43: Adam Okniński kontuzjowany. Artur Mroczek nowym rywalem Michała Piszczka

30 Sierpień 2014
3
PLMMA 43: Adam Okniński kontuzjowany. Artur Mroczek nowym rywalem Michała Piszczka


Medialnie, nie był to wielce pożądany pojedynek ale wewnątrz subkultury fanów MMA, niewielu z nich przeszłoby obojętnie. Zapowiadane na listopadowe PLMMA 43 starcie Adama Oknińskiego (4-1) z Michałem Piszczkiem (1-1), niestety nie odbędzie się w wyznaczonym terminie, z powodu kontuzji tego pierwszego.

W trakcie przedwczorajszej „zadaniówki” polegającej na obaleniu rywala, ręka Adama utknęła tuż pod przewróconym Krzysztofem Jotko, którego impet uszkodził mu kość. Żeby jeszcze bardziej dodać smaczku tej niefortunnej sytuacji, wszystko rozegrało się w dniu urodzin Adama Oknińskiego.

Wg włodarzy PLMMA, nowym rywalem Michała Piszczka, będzie Artur Mroczek (3-2). Po dwóch pierwszych przegranych pojedynkach, Artur ma obecnie passę trzech zwycięstw z rzędu. Po kolei, przez decyzję, TKO i poddanie. Gala PLMMA 43 już 8 listopada we Włocławku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

No i teraz niech wszyscy hejtują Krzyśka że przez niego doszło do kontuzji,tak jak było w przypadku ostatniej kontuzji Jonesa.No niestety stało się,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

tomox
tomox
6 lat temu

„W poprzednim odcinku: Syn barona polskiego MMA, Adam, w swoje urodziny niefortunnie obala Krzyśka łamiąc sobie przy okazji rękę. Sytuację tę wykorzystuje Mroczek, biorąc dla siebie pojedynek z Michałem” M jak Mata normalnie 😀