PLMMA planuje nawet do trzydziestu gal w 2015

20 sierpień 2014
11
PLMMA planuje nawet do trzydziestu gal w 2015


Trzydzieści siedem dotychczasowych gal, to całkiem imponujący bilans jak na niecałe dwa i pół roku działalności Profesjonalnej Ligi. Z szesnastoma imprezami w 2013, „druga siła” cały czas pozostaje niedoścignionym liderem w tejże kategorii. Wg Mirosława Oknińskiego, w przyszłym roku rekord ten może zostać podniesiony niemal dwukrotnie.

Planujemy zorganizować w przyszłym roku od dwudziestu do trzydziestu gal PLMMA. Prowadzimy obecnie rozmowy z poważnymi sponsorami w tej sprawie.

Na początku września, toruński XCAGE 6 (red. pod patronatem PLMMA 38) rozpoczyna kolejny sezon imprezowy i to właśnie w modelu biznesowym Profesjonalnej Ligi, tkwi jej największy sukces. Do już obszernej liczby gal zaplanowanych na bieżący rok, cały czas dochodzą kolejne.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAT
KAT
7 lat temu

@Mousasi
zgadzam się z Tobą w pełni. niesądzę zeby takie decyzje o ilości (przy jego możliwościach i wielkości biznesu) mogłby jakkolwiek przełożyć się na jakość. i nie wierze że taka polityka doprowadzi go do zdetronizowania KSW. nie ma szans

Pako
Pako
7 lat temu

Również bym wolał jedną solidną galę w miesiącu.No rozumiem że Mirek chce dać szansę by debiutanci mogli powalczyć i się rozwjać.

picertm
picertm
7 lat temu

Pamiętajmy jak funkcjonuje PLMMA, więc w tym modelu biznesowym, mogą zrobić nawet 100 gal, żadna filozofia. A z 8-10 dużych gal które mają być w Polsacie Sport, PLMMA rzeczywiście zorganizuje jedną lub dwie gale, dokładając swoją nazwę do gal innych organizacji, w zamian za transmisję na antenie Polsatu Sport.
Patent bardziej genialny niż sam autor mógł się kiedykolwiek spodziewać.

MaciusMMA
MaciusMMA
7 lat temu

Bardzo mądre słowa powiedział Tomek Drwal, że nie zbudujemy osiągnięć sportowych jeśli zawodnicy będą zarabiać po 500 zł za walkę. Fajnie, że jest dużo gal, na których można sprawdzać się, ale za tym nie będziesz szedł wynik. Takie jest moje zdanie

Mousasi
Mousasi
7 lat temu

Myślę, że za dużo tych gal. Robią te gale w małych miastach na 500-2000tyś ludzi. Czy ktoś zauważy taką markę? Lepiej by było jakby spróbowali robic gale na 4-9 k widzów i spróbowac wyrobić te markę. Niedługo PLMMA będzie miało więcej zawodników od UFC. Róznica jest taka, że UFC jest znane, a 30 gal PLMMA w 2015 roku może odbić sie bez echa w Polsce. Zawodnicy mają gdzie walczyć, ale mało kasy zarabiają. Mirek powinien sie skupić na polepszaniu jakość eventów a nie ilości. Takie moje zdanie.

AnalBoy
AnalBoy
7 lat temu

Jeśli Okniński utrzyma takie tempo to za 5 lat po KSW nie będzie śladu. Że gale będą słabe to nic, z roku na rok poziom będzie się podnosił bo ludzie będą mieli gdzie walczyć. Zresztą i tak poziom KSW niewiele lepszy.

adamus
adamus
7 lat temu

nie no bez kitu, co to mogą być za sponsorzy? że nagle będą miliony? nie widzę tego, nie chcę 30 słabych gal. chcę 10 ale takich żeby mi portki spadały

EL doopa
EL doopa
7 lat temu

czyli PLMMA to żadna marka, teraz każdy klub może sobie walnąć 100 osobową galkę

Cain
Cain
7 lat temu

no nic nie zarobią i jeszcze będzie mnóstwo no name zawodników, nikogo nie interesujących niestety

MaciusMMA
MaciusMMA
7 lat temu

Za dużo gal, neich Mirek skupi się na kilku galach, ale żeby zawodnicy zarobili lepsze pieniądze, bo nie sztuką jest zrobić 30 gal na których większość zawodników nic nie zarobi.

Magda S.
Magda S.
7 lat temu

To już będą tylko takie regionalne wydarzenia bo nie wierzę żeby nasze media (bez urazy bo jesteście super, ale nie ma was chyba po 100 w redakcjach) mogły jeździć wszędzie i relacjonować. czyli będą tylko ciągle gale i same wyniki. to może paradoksalnie zaszkodzić PLMMA. Bellator już jako kolejny krok w ewolucji odchodzi od takiej strategii. nie wiem czy PLMMA nie rozdrabnia się za bardzo

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x