Rousimar Palhares gotowy na walkę z Jonem Fitchem

autor:
07 Sierpień 2014
2
Rousimar Palhares gotowy na walkę z Jonem Fitchem

foto: wsof.com

foto: wsof.com


Mistrz WSOF, Rousimar Palhares (16-6) doszedł do pełni sprawności po kontuzji i oczekuje na „zielone światło” ze strony kierownictwa WSOF. W pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego ma zmierzyć się z innym weteranem UFC, Jonem Fitchem.

Jestem gotowy na walkę. Miałem walczyć z Jonem Fitchem już 13 września, ale zdaję sobie sprawę, że w zaistniałych okolicznościach data zostanie zmieniona. Trenuję i jestem gotowy na walkę z kimkolwiek kogo wyznaczy mi organizacja. Czekam na wyznaczenie daty.

Rousimar Palhares zdobył tytuł WSOF w wadze półśredniej w marciu tego roku, pokonując przez poddanie Steve’a Carla. Pierwotnie miał walczyć na gali WSOF 11 w dniu 5 lipca, ale wycofał się z pojedynku w związku z chorobą mamy.

Moja mama ma się dobrze, dzięki Bogu. Wciąż jest owinięta w bandaże, ale operacja się udała. Powoli wszystko się goi i powoli wraca do zdrowia. Jestem osobą, która wszystko co osiągnęła zawdzięcza rodzicom. Stąd taka decyzja. Nie wiem, jak ktoś może się dziwić.

Teraz Palharesowi pozostaje czekać na ruch ze strony organizacji. Co prawda wrześniowa data jak najbardziej odpowiada zawodnikowi, ale kierownictwo ma inne plany względem Brazylijczyka. Kolejną galą organizowaną przez WSOF będzie WSOF 12, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas. Niebawem na łamach naszego portalu ukaże się wywiad z matchmakerem amerykańskiej organizacji, Alim Abdelazizem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adamus
adamus
6 lat temu

nie weteran UFC tylko wyrzutek UFC 😉

Typer
Typer
6 lat temu

i znowu będzie rwanie nóg