Stephan Bonnar podpisał kontrakt z Bellatorem. Tito Ortiz potencjalnym przeciwnikiem?

autor:
27 Sierpień 2014
Stephan Bonnar podpisał kontrakt z Bellatorem. Tito Ortiz potencjalnym przeciwnikiem?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Członek „Galerii Sław UFC”, Stephan Bonnar (15-8) postanowił wznowić zawodową karierę i związać się z najpoważniejszym rywalem swojego byłego pracodawcy, organizacją Bellator MMA. Bonnar w debiutanckim starciu miałby zmierzyć się z Tito Ortizem (17-11-1).

Chcę powiadomić wszystkich, że wracam z emerytury, aby uwolnić świat MMA od wirusa, który nazywa się Tito Ortiz. On daje tak nudne walki od wielu lat więc czasy, aby ktoś skończył z nim raz na zawsze.

„The American Psycho” ostatnią walkę w MMA stoczył w październiku 2012 roku. Na gali UFC 153 uległ ówczesnemu mistrzowi UFC, Andersonowi Silvie już w pierwszej odsłonie. W dodatku badanie wykonane przed pojedynkiem wykazało, że Bonnar wspomagał się substancjami dopingującymi. Podopieczny Carlosa Gracie zdecydował się na zakończenie zawodowej kariery. Widać, że Scott Coker użył odpowiednich argumentów, aby nakłonić zdobywcę nagrody za „Walkę roku 2005” do powrotu do oktagonu.

Komentarze

 • rudy

  O_O

 • Typer

  hahah jak Rambo is back 😀 pożyjemy zobaczymy ale zapowiada się dziwnie, yyy tzn chciałem napisac ciekawie…

 • Mr. Strong

  Nie widzę w tej walce żadnych fajerwerek i widowiskowej walki, ale są mocne nazwiska… Zapomniałeś Karolu dopisać pewną „jedynkę” w rekordzie Ortiza.

 • thefirm

  Chyba komuś pomylił się Tito z Bones’em.
  17-1 bilansu raczej Titek nie ma 🙂

 • RZDZ

  ale odgrzewane kotlety i po co komu to się pytam?

 • KAT

  ech te ich powroty i odejścia

 • Pako

  Dokładnie "odgrzewany kotlet" zamiast robić konkurencję UFC to wręcz się oddalają.