Tim Leidecker (CMM) i Sebastian Świerkot (MSM) łączą managerskie siły

12 Sierpień 2014
Tim Leidecker (CMM) i Sebastian Świerkot (MSM) łączą managerskie siły


Polska zajmuje coraz ważniejsze miejsce na mapie świata MMA. Coraz liczniejsza grupa rodaków podbija zagraniczne landy, a to często wymaga przemyślanych rozwiązań. Jeden z bardziej znanych managerów europejskich – Tim Leidecker, właśnie połączył siły z polskim Modern Sport Managament, należącym do Sebastiana Świerkota.

Założony w 2008 niemiecki managament, ma już w swoim dorobku fighterów w najważniejszych światowych organizacjach, takich jak: UFC, Cage Warriors, BAMMA, M-1, Fight Nights, GMC, Superior Challenge KSW i wiele innych. Międzynarodowy sukces zawdzięczają m. in. Piotr Hallmann, Marcin Bandel, Łukasz Sajewski czy Peter Sobotta.

Warszawski MSM powstał w tym roku, a jego managerskie doświadczenie pochodzi w tym wypadku z polsko niemieckiego środowiska piłkarskiego, m. in. z klubów: FC Köln, Bayer Leverkusen, Eintracht Braunschweig i Hannover 96. Poniżej kilka słów od Pana Świerkota, który opowiedział nam o globalnych planach podboju Europy:

Naszym zadaniem jest rozwijać polski rynek i opiekować się polskimi zawodnikami. Chcemy być bezpośrednio dostępni dla naszych zawodników w kraju, jak i dla sponsorów czy organizacji MMA. Naszym celem jest być najlepszym managamentem w Europie.

Komentarze

  • adamus

    do czasu aż się pokółcą

  • Pako

    Ciekawie co wyniknie ze współpracy dwóch drużyn.

  • Typer

    no ciężko to widzę szczególnie, ze Tim za mobilny chyba nie jest? a jak nie jesteś na miejscu to interesy się same nie pilnują