UFC 177: Dillashaw, Medeiros, Ferreira, Nijem z bonusami za galę w Sacramento

autor:
31 Sierpień 2014
0
UFC 177: Dillashaw, Medeiros, Ferreira, Nijem z bonusami za galę w Sacramento

bonusy_dolary-e1334560651961

W gronie czterech zawodników, którzy po gali UFC 177 będą bogatsi o kolejne 50 tysięcy znaleźli się T.J. Dillashaw, Yancy Medeiros, Carlos Diego Ferreira oraz Ramsey Nijem. O ile nagroda za „Walkę wieczoru” powędrowała do duetu Ferreira & Nijem, o tyle nagroda za „Występ wieczoru” została przyznana Dillashawi i Medeirosowi.

Dillashaw, który w piątej rundzie pojedynku o mistrzostwo UFC w wadze koguciej, znokautował wysokim kopnięciem Joe Soto, który dzień wcześniej zdecydował się wziąć walkę z mistrzem. Widać, że pretendent przygotowywał się do 15 minut ciągłej wymiany, ale również poradził sobie z dwiema, kolejnymi rundami. Soto wielokrotnie trafiał ciosami w stójce obecnego mistrza, ale nie były to ciosy bite na tyle silnie,aby wyłączyć prąd zawodnikowi Alpha Male.

Medeiros pokonał Damona Jacksona poprzez odwrotne duszenie gilotynowe. Wykonana technika znalazła uznanie w oczach kierownictwa UFC i zawodnik mógł cieszyć się z bonusu opiewającego na 50 tysięcy dolarów.

Bonus za najefektowniejszą „Walkę wieczoru” powędrował do zawodników Ferreira- Nijem. W pierwszej rundzie, zarówno jeden, jak i drugi zawodnik przechylał szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nie zabrakło „szachowania” w stójce, oraz kilku ciekawych technicznie akcji w parterze. W drugiej rundzie mocno bijący Ferreira ulokował prawy sierpowy na szczęce Nijema. Ten po otrzymaniu soczystego uderzania, osunął się na matę oktagonu, otrzymując kilka dodatkowych ciosów. Sędzia chcąc oszczędzić zdrowie zawodnika, zakończył pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments