UFC Fight Night 49: Czterech zawodników z bonusami za „Występ wieczoru”

autor:
24 Sierpień 2014
0
UFC Fight Night 49: Czterech zawodników z bonusami za „Występ wieczoru”

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Czterech zawodników, którzy wystąpili na gali UFC Fight Night 49 w Tulsie otrzymało nagrody za „Występ wieczoru”. W gronie szczęśliwców, którzy będą bogatsi o 50 tysięcy dolarów są: Rafael dos Anjos, Jordan Mein, Thales Leites i Ben Saunders. Podobnie jak na gali UFC FN 48 w Makau, czterech zawodników otrzymało nagrodę za „Występ wieczoru”, natomiast zrezygnowano z przyznania wyróżnienia za „Walkę wieczoru”.

Dos Anjos (22-7) już w pierwszej rundzie zastopował byłego mistrza UFC w wadze lekkiej, Bensona Hendersona (21-4). Brazylijczyk poprzez „podwójne kolano” i skutecznie ulokowany sierpowy na szczęce Hendersona doprowadził do osunięcia się oponenta na matę oktagonu. Tam kilka ciosów „z góry” spadło na byłego championa i mieliśmy według wielu specjalistów przedwczesne skończenie walki. W batalii poprzedzającej starcie wieczoru, Jordan Mein (29-9) potrzebował zaledwie 72 sekund, aby rozprawić się z Mikem Pylem (26-10-1).

Thales Leites (24-4) znokautował wyżej sklasyfikowanego w rankingu wagi średniej, Francisa Carmonta (22-10) z Tristar Gym, co z pewnością jet jedną z największych niespodzianek gali w Tulsie. Ostatni bonus w kwocie 50 tysięcy dolarów powędrował do Bena Saundersa, który poprzez Omoplatę poddał Chrisa Heatherly’ego (8-2).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments