UFC Macau: „Luke Rockhold. Chodź i zatańcz ze mną, jeżeli tego chcesz.” – Michal Bisping po znokautowaniu Cunga Le (+wywiad)

23 Sierpień 2014
UFC Macau: „Luke Rockhold. Chodź i zatańcz ze mną, jeżeli tego chcesz.” – Michal Bisping po znokautowaniu Cunga Le (+wywiad)


Przed chwilą zakończyła się kolejna impreza UFC w Chinach. Poza większością mało znanych nazwisk, zobaczyliśmy dwie pary weteranów w bardzo dobrym wydaniu. Zgodnie z obietnicą, przewodzący rozpisce Michael Bisping, znokautował Cunga Le w czwartej rundzie pojedynku, zamykając oczy rywala opuchlizną oraz usta tym, którzy w niego nie wierzyli.

Czy podobała Wam się walka? Zróbcie trochę hałasu . Słuchaj, zrobiłem sobie trochę przerwy z powodów zdrowotnych. Oto, do czego jestem zdolny. Uwierzcie mi, jestem w stanie zrobić to jeszcze lepiej. Po pierwsze, Cung Le to prawdziwy wojownik. Szacunek i gratulacje. Zranił mnie kilkoma uderzeniami na korpus, prawdopodobnie wygrał trzecią rundę. Musiałem wziąć kilka głębszych wdechów, ponieważ byłem ranny. Chcę być mistrzem świata i wiem, że mam do tego odpowiednie narzędzia. Muszę wrócić na swoje miejsce i to jest początek powrotu. Dziękuję Macau i całym Chinom. Moim fanom w Anglii, muszę wrócić do domu i zobaczyć to na Fight Passie. Dziękuję mojemu teamowi, dziękuję wszystkim!

Anglik ma za sobą dłuższą przerwę, spowodowaną między innymi operacją oka. Jak stwierdził tuż po walce, występ w Chinach był dla niego tylko rozgrzewką przed upragnionym tronem:

Pierwsze piętnaście pojedynków w mojej karierze, zatrzymywałem każdego w pierwszej rundzie. Jeżeli ktoś myśli, że nie mam nokautującej siły uderzeń, to jest głupcem. Czego chcę? Chcę mistrzowskiego pasa. Jest pewien idiota imieniem Luke Rockhold, który nie może przestać o mnie gadać. Luke, wywołałeś mnie. Skoro tego chcesz to chodź zatańczyć ze mną. Biorę ten tytuł, nie popełnijcie błędu.

Komentarze

 • Mr. Strong

  Jednak Machida vs Rockhold lepiej brzmi…

 • W. Mrozowski

  Machida lepiej tańczy?

 • Morla

  eh wygrał z Le i myśli, że jest w drodze po pas… biedny Bisping.

 • Mr. Strong

  Machida o wiele lepiej tańczy od Rockholda, i nie tylko … 😀

 • Pako

  Machida powstrzyma Luke'a i Bisping dostanie w końcu swojego tancerza.