UFC zainteresowane Marcinem Tyburą po zakończeniu kontraktu z M-1 Global wg zawodnika

20 Sierpień 2014
11
UFC zainteresowane Marcinem Tyburą po zakończeniu kontraktu z M-1 Global wg zawodnika

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


W trakcie wciąż trwającej audycji PR 24, w którym gości dzisiaj Marcin Tybura, reprezentujący United Gym fighter uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie jego kontraktu oraz planów na przyszłość. Przyciśnięty do muru serią pytań o finanse i UFC, wyjawił, że jego manager kontaktował się z amerykańskim potentatem w przeszłości a te wyraziło zainteresowanie jego podopiecznym.

Łukasz Bosacki już jakiś czas temu, jeszcze przed pojedynkiem o pas, wysłał zapytanie do matchmakera UFC – Joe Silvy, który powiedział, że kiedy mój kontrakt z M-1 wygaśnie, wówczas będą zainteresowani podjęciem negocjacji.

Jak słyszeliśmy, kierunek na zachód jest dla obecnego czempiona M-1 znacznie bardziej kuszący – jeżeli byłby postawiony przed wyborem KSW czy UFC – choć jednocześnie bardzo chwali sobie podejście obecnego pracodawcy. Jego umowa, zgodnie z zapisami, przedłużyła się na okres jednego roku lub czterech walk i słychać już nawet wstępne sygnały dotyczące jego pierwszej obrony tytułu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
rudyPakoEL doopaCainMagda S. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

Tybura musi najpierw powalczyć z różnymi zawodnikami, nabyć doświadczeń, obronić pas. Jak przejdzie taką spychologiczną szkołę życia to w UFC będzie mega silny.

Pako
Gość
Pako
Offline

Jeszcze zdąży do UFC niech pierw poobija trochę rosjan i zbierze doświadczenie,a potem jak już Cain będzie starszy to i może Tybur by przejął tron Smile

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

do UFC się idzie albo teraz albo nigdy. ale po co każdemu UFC nie każdy musi mieć taki cel

Cain
Gość
Cain
Offline

ale go dociskali, biedak musi się podszkolić w asertywności 🙂 ja myślę, że o Rosji nikt kic przede wszystkim nie wie. jak by byli mniej egzotyczni i bardziej dostępni informacyjnie to też było by im łatwiej

Magda S.
Gość
Magda S.
Offline

tylko ten rok musi być obkupiony samymi sukcesami, do tego bez kontuzji, no i jeszcze polityka-mimo sukcesów trzeba będzie rozwiązać kontrakt. a widać że chyba nie łatwo to zrobić pokojowo…

Mr. Strong
Gość
Mr. Strong
Offline

No to rok i mamy kolejnego w miarę młodego prospekta w UFC 🙂

GROM Z
Gość
GROM Z
Offline

Podejrzewam że M1 nie dało by nigdy takiej kasy jak zarabiają super gwiazdy UFC ale nie oszukujmy się Damian na pewno do top 3 UFC nigdy by nie trafił walk tez nie daje super widowiskiwych, Tybur podobnie ale on jest troche młodszy i nadal się rozwija czas pokaże….

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

Przelicznik jest prosty. Wygrywasz w danej organizacji to zbierasz bonusy.

Przecież Marcin czy Damian po seriach zwycięstw w UFC też by dobrze zarabiali.

Inna sprawą jest to że poziom rywali się nie co różni.

Mnie to już całe gadanie polaków o UFC bokiem wychodzi, bo ci co chcą tam walczyć już tam są.

GROM Z
Gość
GROM Z
Offline

Twoim zdaniem Tybur i Graba są dobrze opłacani w M1 ? oczywiscie porównując z tym co daje UFC lub teoretycznie Polskie organizacje. Nie pytam o konkretne kwoty.