UFC zainteresowane Marcinem Tyburą po zakończeniu kontraktu z M-1 Global wg zawodnika

20 Sierpień 2014
11
UFC zainteresowane Marcinem Tyburą po zakończeniu kontraktu z M-1 Global wg zawodnika

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


W trakcie wciąż trwającej audycji PR 24, w którym gości dzisiaj Marcin Tybura, reprezentujący United Gym fighter uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie jego kontraktu oraz planów na przyszłość. Przyciśnięty do muru serią pytań o finanse i UFC, wyjawił, że jego manager kontaktował się z amerykańskim potentatem w przeszłości a te wyraziło zainteresowanie jego podopiecznym.

Łukasz Bosacki już jakiś czas temu, jeszcze przed pojedynkiem o pas, wysłał zapytanie do matchmakera UFC – Joe Silvy, który powiedział, że kiedy mój kontrakt z M-1 wygaśnie, wówczas będą zainteresowani podjęciem negocjacji.

Jak słyszeliśmy, kierunek na zachód jest dla obecnego czempiona M-1 znacznie bardziej kuszący – jeżeli byłby postawiony przed wyborem KSW czy UFC – choć jednocześnie bardzo chwali sobie podejście obecnego pracodawcy. Jego umowa, zgodnie z zapisami, przedłużyła się na okres jednego roku lub czterech walk i słychać już nawet wstępne sygnały dotyczące jego pierwszej obrony tytułu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rudy
rudy
6 lat temu

Tybura musi najpierw powalczyć z różnymi zawodnikami, nabyć doświadczeń, obronić pas. Jak przejdzie taką spychologiczną szkołę życia to w UFC będzie mega silny.

Pako
Pako
6 lat temu

Jeszcze zdąży do UFC niech pierw poobija trochę rosjan i zbierze doświadczenie,a potem jak już Cain będzie starszy to i może Tybur by przejął tron Smile

EL doopa
EL doopa
6 lat temu

do UFC się idzie albo teraz albo nigdy. ale po co każdemu UFC nie każdy musi mieć taki cel

Cain
Cain
6 lat temu

ale go dociskali, biedak musi się podszkolić w asertywności 🙂 ja myślę, że o Rosji nikt kic przede wszystkim nie wie. jak by byli mniej egzotyczni i bardziej dostępni informacyjnie to też było by im łatwiej

Magda S.
Magda S.
6 lat temu

tylko ten rok musi być obkupiony samymi sukcesami, do tego bez kontuzji, no i jeszcze polityka-mimo sukcesów trzeba będzie rozwiązać kontrakt. a widać że chyba nie łatwo to zrobić pokojowo…

Mr. Strong
Mr. Strong
6 lat temu

No to rok i mamy kolejnego w miarę młodego prospekta w UFC 🙂

GROM Z
GROM Z
6 lat temu

Podejrzewam że M1 nie dało by nigdy takiej kasy jak zarabiają super gwiazdy UFC ale nie oszukujmy się Damian na pewno do top 3 UFC nigdy by nie trafił walk tez nie daje super widowiskiwych, Tybur podobnie ale on jest troche młodszy i nadal się rozwija czas pokaże….

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Przelicznik jest prosty. Wygrywasz w danej organizacji to zbierasz bonusy.

Przecież Marcin czy Damian po seriach zwycięstw w UFC też by dobrze zarabiali.

Inna sprawą jest to że poziom rywali się nie co różni.

Mnie to już całe gadanie polaków o UFC bokiem wychodzi, bo ci co chcą tam walczyć już tam są.

GROM Z
GROM Z
6 lat temu

Twoim zdaniem Tybur i Graba są dobrze opłacani w M1 ? oczywiscie porównując z tym co daje UFC lub teoretycznie Polskie organizacje. Nie pytam o konkretne kwoty.