Vadim Finkelstein zapowiedział pierwszą galę w Pekinie na M-1 Challenge 53

14 Sierpień 2014
4
Vadim Finkelstein zapowiedział pierwszą galę w Pekinie na M-1 Challenge 53

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Na oficjalnej konferencji prasowej przed M-1 Challenge 50, głównodowodzący Vadim Finkelstein miał kilka ważnych ogłoszeń przy okazji jubileuszu federacji. Na tyle, na ile pozwoliły nam nasze umiejętności lingwistyczne, dało się zrozumieć, że rosyjska organizacja wkracza w nowy etap globalizacji.

Za słowami Vadima Finkelsteina:

Wkrótce zorganizujemy pierwszą galę w Pekinie i będzie to już na M-1 Challenge 53. Otrzymaliśmy wstępną aprobatę ministerstwa sportu w Chinach.

Jesteśmy właśnie na etapie obrabiania pierwszych wywiadów i poszukiwania kolejnych rozmówców, między innymi wspomnianego Pana Finkelsteina, który na pewno ma ma dla nas wiele interesujących kwestii odnośnie Polski i nie tylko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drwalu
Drwalu
6 lat temu

ciekawe co wymyśla w oprawie na jubileuszową galę. na bogato musi być 🙂 tylko im wizerunkowo taki obrażony miszcz nie pasuje 😀 Damian trochę więcej pokory powinien okazywać. zobaczcie, ze jak jakiś amerykaniec czy inny przylatuje do PL to czasem dobrze nazwy organizacji nie zapamięta a napier…. wszędzie jak to bosko jest jak mu się podoba, na fejsa wrzuca co się da, kocha fanów itp itd. a tu taki polak leci, walczy z łaski, pas chce zwakować, nic nie chwali nie promuje….nie na darmo polska sto lat za murzynami…

rudy
rudy
6 lat temu

Freestyle czyli ruski burdel 🙂 Ale do not worry bierzemy wszystko jak leci, wrzucaj co masz 🙂

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

to oni nie robią równolegle wersji angielskiej? nie ma tłumacza? po ruskowemu tylko napierniczają 😀