Włodarze Bellatora zainteresowani współorganizowaniem gal z KSW

20 Sierpień 2014
9
Włodarze Bellatora zainteresowani współorganizowaniem gal z KSW

Foto: strikeforce.com

Foto: strikeforce.com


Już przy okazji pobytu w Sankt Petersburgu, Martin Lewandowski wyjawił nam, że „rozmawiają z większością liczących się federacji MMA na świecie”. Tym razem mamy też sygnał zwrotny od Scotta Cokera, który został nowym CEO organizacji Bellator.

W wywiadzie dla bloodyelbow.com, nowy głównodowodzący amerykańskiej organizacji powiedział:

Drzwi są otwarte dla każdego. Jesteśmy już w kontakcie z ONE FC, rozmawialiśmy z Mattem Humem. Zamierzamy porozmawiać z KSW. Porozmawiamy z BAMMA. Wspólna promocja funkcjonuje również z Jessem Finneyem i Dukem Rufusem, oraz innymi lokalnymi organizacjami. Oni wiedzą gdzie są wszystkie talenty na ich lokalnych rynkach. Oni są gdzieś tam, budując kolejne (gwiazdy) i mamy szansę się im przyjrzeć, a także zbudować z nimi relację która oznacza, że każdy wygrywa.

Przy okazji Pan Coker nakreślił lwią część nowej polityki Bellatora, który zredukuje liczbę gal z 26 do 16, stawiając na mocniejsze nazwiska w rozpisce, skupiając się na jej większej promocji i jedynie okazjonalne organizowanie turniejów, gdy nadejdzie odpowiednia okazja.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cain
Cain
6 lat temu

ja myśłę, ze do żadnego łączenia nie dojdzie. ale wspólpraca czemu nie? przecież to mogą być symboliczne akcje nawet a zawsze to będzie plus dla widza

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

obie strony moga na tym zyskac takie jest moje zdanie 🙂

EmWu
EmWu
6 lat temu

Ja tam nie wiem, myślę że faktycznie fajnym pomysłem byłoby umożliwienie zawodnikom startów w obu organizacjach, ale łączenie organizacji to sam nie wiem, … no tu byłbym raczej ostrożny. Globalizacja to nie zawsze dobre rozwiązanie gdy łączy się dwa podmioty któryś z reguły jest bardziej wykorzystywany.

KAT
KAT
6 lat temu

to byłby wielki krok na przód dla zawodników i dla fana. ale nie sądzę żeby polaczkowość K&L pozwoliła im na taki ruch, będą cy wyrazem świadomości, globalizacji i wysokich standardów biznesowych …

Pako
Pako
6 lat temu

Pomysł dobry,lecz wydaje mi się że KSW powie "NIE" ponieważ to jest biznes i KSW ma już wypromowanych zawodników,którzy przynoszą zysk dla K&L a w porozumieniu z Bellatorem zysk by został podzielony na dwie organizację.Osobiście chciałbym aby KSW się zaczeło dogadywać z różnymi Organizacjami.

Mousasi
Mousasi
6 lat temu

Lepsza by była otwarta przestrzen na zawodników. Jak Bjorn dowodził to Mameda chcieli na wyłączność, a teraz jest Coker i mozna robić tak że Mamed 2 walki w KSW i 1 Bellator dla przykładu. Inni też np anzor,bedorf,Iro i inni tak jak np jacys zawodnicy z Bellatora na KSW. To by była dobra współpraca, bo organizowanie gal razem to dziwny pomysł i sprawdził sie tylko podczas Grand Prix Strikeforce z M1.

Cain
Cain
6 lat temu

dobrze dobrze nich rozmawiają zobaczymy co z tego wyjdzie

Magda S.
Magda S.
6 lat temu

oh nie wiem, jajestem raczej sceptyczna. myślę, ze KSW prędzej dogada się z M1 niż „cywilizowaną” organizacją 🙂 jednak ta mentalna przepaść może być barierą między panami 😀

Mr. Strong
Mr. Strong
6 lat temu

Coker próbuje kombinować, ciekawe co z tego wyjdzie… Gdyby KSW zaczęło organizować gale z Bellatorem to była by dopiero bomba!