XCAGE 6: Jędzura vs. Klepacz i Januszewski vs. Roszak w rozpisce

07 Sierpień 2014
XCAGE 6: Jędzura vs. Klepacz i Januszewski vs. Roszak w rozpisce


Włodarze XCAGE 6/PLMMA38, co rusz ogłaszają kolejne nazwiska wrześniowej gali w Toruniu. Tym razem aż dwa pojedynki: Dawid Januszewski vs. Kamil Roszak i Jakub Jędzura vs. Krzysztof Klepacz.

Dawid „Dziki” Januszewski (4-2) reprezentuje miejscowy No Limits Toruń i cały czas czeka na pierwszą wygraną od marca 2012, gdzie miał świetną passę czterech zwycięstw z rzędu. Dwie kolejne porażki z Kudrą i Pietrzakiem tylko determinują go do dalszego działania. Jego rywalem Kamil Roszak (4-2) ze szczecińskich Berserkerów, który od czasów reaktywowanej Areny Berserkerów, skutecznie pomaga w jej promocji.

Wspomniany Jakub Jędzura (2-1) to kolejny zawodnik walczący w barwach No Limits Toruń. Swój ostatni pojedynek stoczył w październiku 2011, zatrzymując się na dwóch zwycięstwach przez poddanie i jednej porażce w tym samym stylu. Na przeciw niego wystąpi Krzysztof Klepacz (1-1-1) z łódzkiego Gracie Barra, który ma już na koncie występy za granicą. Ostatnia porażka przez TKO na pewno będzie dla niego czynnikiem motywującym do powrotu na ścieżkę zwycięstw.

Komentarze