XCage 6-PLMMA 38: Leon Del Gaudio przeciwnikiem Adriana Zielińskiego w walce o pas

autor:
11 Sierpień 2014
0
XCage 6-PLMMA 38: Leon Del Gaudio przeciwnikiem Adriana Zielińskiego w walce o pas

Foto: sherdog.com

Foto: sherdog.com


Leon „Rocky” Del Gaudio (7-2) będzie przeciwnikiem Adriana Zielińskiego (11-3) w walce o pas mistrzowski organizacji PLMMA. Do starcia dojdzie 5 września w ramach gali XCage6- PLMMA 38.

Trzydziestoletni Anglik ma za sobą walki dla najlepszych organizacji na europejskim rynku. „Rocky” zanotował dwie wygrane w oktagonie rodzimej organizacji Cage Warriors oraz zaliczył występ w rosyjskiej organizacji M-1 Global. Na gali w Sankt Petersburgu został pokonany przez obecnego zawodnika, Mairbka Taisumova, który 4 października w Sztokholmie skrzyżuje rękawice z innym z Polaków, Marcinem Bandlem. Zawodnik Bushido MMA, Leon Rocky Del Gaudio wygrał ostatnie dwa pojedynki przez poddania w pierwszej rundzie. W tej płaszczyźnie z pewnością poszuka swojej szansy na gali w Toruniu.

Adrian Zieliński ostatnią walkę stoczył na Warmia Heroes 2 w rodzinnym Olsztynie, gdzie przez decyzję pokonał Niko Puhakkę, mistrza turniejowego KSW. Jeśli Zieliński zwycięży w starciu z Leonem Del Gaudio, to już 25 października czeka na niego kolejne wyzwanie, walka z Marianem Ziółkowskim.

Walka Leona na gali Cage Warriors

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments