Antoni Chmielewski ponownie w teamie Mirosława Oknińskiego

24 Wrzesień 2014
Antoni Chmielewski ponownie w teamie Mirosława Oknińskiego


Jeden z najbardziej doświadczonych weteranów polskiego MMA – Antoni Chmielewski (26-12), właśnie zatoczył koło i wrócił do korzeni. W ostatnim czasie coraz częściej jest widziany na sali treningowej u Mirosława Oknińskiego. Zapytany o powyższe rewelacje, trener potwierdza:

Tak. Antoni dołączył do nas w Poland Top Team. To jeden z wielu zawodników, którzy zaczynali u mnie przygodę z MMA. W tak zwanym sztosie, doprowadziłem go do dziesięciu zwycięstw bez porażki. Później zaczął coraz częściej podejmować decyzje na własną rękę i zaczął przegrywać. Podobnie było z Marcinem Naruszczką (10-0), Łukaszem Jurkowskim, Mariuszem Pudzianowskim i teraz z Krzysztofem Jotką (14-0). Ostatecznie, Antek zakończył u mnie treningi z rekordem 16-2.

Pierwszy test nowego/starego teamu już 24 października na PLMMA 41 Extra w Legionowie, gdzie Chmielewski zmierzy się z Sylwestrem Borysem (5-1) z Arrachionu Olsztyn.

Komentarze

 • maniekzig

  Mam nadzieje że kondycja pójdzie w górę, bo Antek miał przebłyski w swoich walkach.

 • GROM Z

  Doszło 10 zwyciestw i 10 porażek. Ankos zwija wszystkich zawodników z Polski szczególnie z Warszawy. Jeszcze nikt z Olsztyna nie uciekł do Poznania. Czy w Polsce zostanie jeden wielki super klub Ankos ? a w reszcie kraju „niedobitki” ?

 • rudy

  No nie żeby tylko jeszcze Pudzian wrócił i Mirka na prezydenta 🙂

 • RZDZ

  Okniński jest przynajmniej normalny i szczery, jak dął dupy to mói wprost jak coś osiągnął to sie nie pier… tylko chwili! a co do Ankosu, to oni już mają przecież kilka fili więc obstawiają Polskę skutecznie. Myślę ze tak może właśnie być że na pare lat totalnie zdominują rynek. potem będą nowi to normalne ale myślę że nast 5 lat może być ciężkie dla klubów

 • maniekzig

  @RZDZ Przekonają się wszyscy wkrótce, że ta dominacja Ankosu wprowadzi negatywny wpływ na MMA.
  Polski rynek jest za mały na monopol i w pewnym momencie tak zahamują rozwój, że trudno się będzie z tego wycofać i wszystko pierd…

  Najbardziej się obawiam budowania wszelkiego rodzaju gwiazd, bo to zabija w PL każdą dziedzinę. Nie to że patrzę komuś na portfel, a to że przekłamuje się rzeczywistość.

  Ciekawe co będzie, gdy przyjdzie seria porażek i jak oni widzą walki między sobą, bo wkrótce to się wszyscy po blokują i będą walczyć raz w roku.

 • RZDZ

  no racja tu jak dojdzie "ja nie walczę z nim bo to mój kolega" to już będzie starsznie. monopol zawsze jest zły. zgadzam się. niemniej mio obecniepatrzeć jak jakis team rośnie w siłę bo jest na fazie dynamicznego rozwoju.

 • adamus

  cudów juz tam weteran nie osiągnie…ale u Mirka chyba źle nie jest. na pewno ciężko mu byc i trenerem i managerem klubu w jednym . w ankosie są to dwie zajebiste osoby.

 • Pako

  Antek ma już swoje lata i nie ukrywajmy że jego kariera zbliża się ku końcowi,więc na rewolucję nie liczę.