Borys Mańkowski wystąpi dopiero na przyszłorocznej gali KSW wg managera

26 Wrzesień 2014
Borys Mańkowski wystąpi dopiero na przyszłorocznej gali KSW wg managera


Jak już ktoś zdążył zażartować w naszym konkursie biletowym, „KSW 29 without tasmanian devil” i rzeczywiście. Wczorajsza, obszerna lawina nowych zestawień, ujawniła brak wolnych miejsc oraz brak Borysa Mańkowskiego.

Licząc od połowy maja, kiedy wydarł tytuł z rąk Aslambeka Saidova, do końca roku jest w sumie sześć i pół miesiąca, plus potencjalny czas do kolejnej gali w 2015 roku. Biorąc pod uwagę termin grudniowego KSW 29, nie będzie to prędko.

W niedawnej rozmowie z młodym mistrzem wagi półśredniej usłyszeliśmy, że w przypadku braku oferty KSW na ten rok, reprezentant Poznania chciałby spróbować sił poza granicami kraju. Sytuację uspokaja manager zawodnika – Mariusz Stachowiak, który potwierdził, że obecny rok kalendarzowy odpada i bez wyjawiania szczegółów potwierdził, że Borys ma już wstępnie zarezerwowany termin przyszłoroczny na KSW. To póki co jedyne dostępne szczegóły w sprawie.

Komentarze

 • MaciusMMA

  Szkoda. Oby za granicą sie udało, bo jednak taka przerwa dobrze nie robi

 • Cain

  ale kicha. przerwa za długa. byłem pewien że będzie na 29

 • maniekzig

  Mistrz walczy tylko raz w roku? W KSW nie ma opcji na rozwój i młodzi powinni trzymać się z daleka od tej organizacji jeżeli myślą o wynikach sportowych. Chyba że będą wstanie zapewnić starty wszystkim zawodnikom.

 • Pako

  No chciał pasa i walczyć w KSW to dostał co chciał.Oby szybko znalazł jakąś oferte za granicami naszego kraju.

 • GROM Z

  KSW ….

 • GROM Z

  ŁADUJĄ jakiś Różaki, Strusów ciągle a Borysa nie n

 • kamerling

  Szok.

  Oby wystąpił gdzieś za granicą, np, na Cage Warriors.