Brendan Schaub: „Przenosiny Travisa do obozu Rousey są mi na rękę”

autor:
22 Wrzesień 2014
Brendan Schaub: „Przenosiny Travisa do obozu Rousey są mi na rękę”

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Brandan Schaub (10-4) w jednej z ostatnich wywiadów stwierdził, że przenosiny jego najbliższego przeciwnika, Travisa Browne (16-2-1) z teamu Grega Jacksona pod skrzydła Edmond Tarverdyana, trenera Rondy Rousey są mu na rękę i mogą mu tylko pomóc w odniesieniu zwycięstwa na UFC 181.

Zdecydowanie znam klub, w którym trenuje Ronda Rousey. Nie chcę wchodzisz w szczegóły, ale uważam, że to, że On trenuje tutaj jest tylko z korzyścią dla mnie.

Travis Browne (16-2-1) wraca do oktagonu po punktowej porażce z Fabricio Werdumem. Travis przegrywając w kwietniowej batalii stracił szansę na walkę o pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej. Brendan Schaub również w ostatnim pojedynku musiał przełknąć gorycz porażki przegrywając przez decyzję z Anderiem Arlovskim.

Komentarze

  • IronMike

    Travis moze nawet trenowac z hardkorowym koksem co nie zmienia faktu ,ze zrobi schabowemu jesien sredniowiecza z twarzy skoro nawet nog to zrobil. Schaub nie Werdum ,ktory ostatnio zadziwia i wszystkich odprawia

  • rage77

    Może jeszcze Travis dojdzie do tego ts , liczę na niego. Troche z Werdumem rozczałował ale może dostanie drugą szanse. Jak wygra z Schaubem , zestawić go z Arlovskim