Douglas Lima wróci do klatki na początku 2015 roku. Walka z Koreshkovem w przygotowaniu (+update)

autor:
22 Wrzesień 2014
Douglas Lima wróci do klatki na początku 2015 roku. Walka z Koreshkovem w przygotowaniu (+update)

foto: bellator.com

foto: bellator.com


Mistrz Bellatora w wadze półśredniej, Douglas Lima wraca do zdrowia podczas rehabilitacji kolana i już na początku 2015 roku zmierzy się w pierwszej walce w obronie mistrzowskiego pasa. Zawodnik American Top Team tytuł zdobyła w kwietniu pokonując przez TKO Rickiego Hawna.

Douglas Lima jest również dwukrotnym zwycięzcą turnieju Bellatora, który nie zaznał goryczy porażki w pięciu ostatnich starciach. Co ciekawe za każdym razem wygrywał przez nokaut bądź TKO. Potencjalnym przeciwnikiem Limy ma być zwycięzca ostatniego turnieju, Andrey Koreshkov (17-1).

Widząc informację o powrocie Douglasa Limy skontaktowaliśmy się z nim i zapytaliśmy o potencjalne starcie z Koreshkovem.

Cieszę się, że wracam do zdrowia. Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie dobrze i zawalczę na przełomie stycznia i lutego. Andrey to świetny zawodnik. Dobrze by było obronić pas z tak znakomitym zawodnikiem.

Komentarze

  • Typer

    no właśnie takiej obrony wreszcie mu życzymy. zdrowiej

  • Douglas już normalnie trenuje, tylko jak ostatnio rozmawialiśmy jest na etapie sprawdzania, jak zniesie cięższy trening i po nowym roku z pewnością zawalczy z Koreshkovem.

  • Franco

    A Lima nie miał teraz znowu 3 już operacji kolana? W sumie dosyć szybko by wrócił, a liczyłem na pojedynek z Paulem Delay’em, bo to by była wojna w stójce na poziomie top 10 w UFC