Gryf Arena 2: Paweł Kiełek vs. Mateusz Rębecki w walce wieczoru

02 Wrzesień 2014
1
Gryf Arena 2: Paweł Kiełek vs. Mateusz Rębecki w walce wieczoru


Zgodnie z komunikatem od Pawła Kiełka (4-0), reprezentant Arrachionu stoczy kolejną zawodową walkę, zanim jeszcze na dobre rozpocznie kontrakt z PROMMAC. Jego rywalem będzie Berserker z krwi i kości – Mateusz Rębecki (2-0).

Z fan page’a zawodnika z Olsztyna:

Oficjalnie mogę już potwierdzić, że swoją kolejną walkę stoczę 20 września walka odbędzie się na Gryf Arena 2 i będzie miała status walki wieczoru, co mnie bardzo cieszy i motywuje. ZAPRASZAM do Gryfic!

Dotychczas niepokonany Paweł, ostatni raz walczył na zorganizowanej na własnym terenie Warmia Heroes 2, pokonując wówczas Oliwiera Bulę przez TKO w 2 rundzie. Kilka tygodni później, ukazała się oficjalna informacja o kontrakcie z PROMMAC. Najwyraźniej umowa nie jest na wyłączność, co cieszy w przypadku zawodników z potencjałem, a którzy potrzebują walczyć jak najczęściej.

Szczeciński „Chińczyk” dopiero w tym roku rozpoczął zawodową przygodę z MMA, wygrywając w czerwcu i sierpniu. W obu przypadkach przez skrętówkę w pierwszej rundzie. Jego pojedynek należał do jednych z najbardziej efektownych na szóstej Arenie Berserkerów, na której mieliśmy okazję być osobiście.

Gryf Arena 2 w Gryficach, już 20 września. Bilety na galę, można nabyć w przedsprzedaży, w siłowni Fitmax, umiejscowionej w hali na której odbędzie się gala.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Jaram się tym zestawieniem, stawiam oczywiście na Kiełka ! Szykuje się dobra walka