Gryf Arena 2: Paweł Kiełek znokautował Mateusza Rębeckiego w drugiej rundzie [UPDATE]

20 Wrzesień 2014
Gryf Arena 2: Paweł Kiełek znokautował Mateusza Rębeckiego w drugiej rundzie [UPDATE]

Foto: facebook.com/arrachion

Foto: facebook.com/arrachion


Przed chwilą zakończyła się druga edycja Fight Night Gryf Areny, w której zobaczyliśmy pięć pojedynków amatorskich oraz dwa zawodowe. W walce wieczoru, honoru Gryfic bronił miejscowy zawodnik – Mateusz Rębecki (2-1), który tym razem uległ perspektywicznemu Pawłowi Kiełkowi (5-0).

Do tej pory, 18-latek z Olsztyna wygrał wszystkie pojedynki przed czasem, za każdym razem przez KO lub TKO. Nie inaczej było i tym razem, bowiem reprezentujący Berserkers Team Mateusz, uległ rywalowi w 1:30 drugiej rundy, zasypany barażem ciosów z góry.

Pierwsza runda zdecydowanie należała do „Chińczyka”, który zdołał obalić bardziej doświadczonego Pawła. Mateusz próbował nawet poddać technikami kończącymi na nogi, jednak ostatecznie nie przyniosło to efektu. Druga runda również zaczęła się pomyślnie dla reprezentanta Gryfic, który powalił rywala celnym „high kickiem”. W odwecie Paweł bardzo przytomnie przetoczył Rębeckiego i stamtąd zrewanżował się serią potężnych uderzeń z góry. Kilka celnych uderzeń na głowę, dosłownie wyprostowało ciało Mateusza i lekarze potrzebowali dobrych kilku minut, żeby go ocucić.

Kiełek ma już gotowy kontrakt z PROMMAC, który w tym tygodniu ogłosił termin drugiej gali, tym razem Częstochowie. Do zobaczenia na śląskiej ziemi.

UPDATE: PROMMAC oficjalnie potwierdził udział Pawła na listopadowej imprezie.

Komentarze

  • MaciusMMA

    Talent porównywany do Gamera ? Brawo Kieł !

  • FETOR

    własnie obejrzałem walke ale nie widziałem żeby w drugiej rundzie powalil Kielka celnym high kickiem?