Khalidov i Materla dodani do grudniowej rozpiski KSW 29

06 Wrzesień 2014
9
Khalidov i Materla dodani do grudniowej rozpiski KSW 29


Dzisiejszy news o długo oczekiwanym „Pudzianowski vs. Nastula”, uzupełniono o dwa kolejne nazwiska, które pojawią się na gali w Krakowie. To sprawdzone marki Mameda Khalidova (29-4-4) i Michała Materli (20-4).

To właśnie czeczeński zawodnik będzie główną atrakcją, która w zamiarze ma przyciągnąć małopolskiego widza. Przy niemal stałej średniej dwóch pojedynków w ciągu roku, było niemal pewne, że Khalidov zadebiutuje w Krakowie. Tuż przed nim, wystąpi wspomniany dzisiaj duet „Strongman kontra Judoka”, a jedno oczko przed nimi ponownie w tym roku Michał Materla.

Jak zapewniają klubowi koledzy, „Cipao” jest na zupełnie innym poziomie kariery i związanej z tym popularności. Ta jednak nadal nie wystarczy, aby szczeciński fighter doczekał się swojej walki wieczoru. Ciężko jednak nie kryć zadowolenia, gdy mamy okazję podziwiać fighterski kunszt Michała. W sierpniu Berserker niespodziewanie dołączył do październikowej rozpiski KSW 28, gdzie zmierzy się z Jorge Luisem Bezerrą.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A. Gaik
A. Gaik
6 lat temu

jaki materla do ufc? jay silva juz pokazal gdzie jego miejsce… co poniektorzy powinni posciagac klapki z oczu.

nitro
nitro
6 lat temu

Dobrze napisane;)

Eksporter Zla
Eksporter Zla
6 lat temu

ehh, kolejny Mamed. Z całym szacunkiem dla Michała, ale jeśli ktoś zaczął zarabiać pieniądze po prostu abstrakcyjne dla przeciętnego Kowalskiego, znaczy ze stał się osobą „medialną”. To zaś niesie za sobą nie tylko plusy takie jak na przykład gaża za reklamę jak moja roczna pensja, ale też i obowiązki, obowiązek samodoskonalenia i dostarczania coraz lepszego shows dla swoim kibiców, dzięki którym ma te pieniądze. Mocno przerysuję, ale może dostrzeżecie moją analogię: aktorzy oburzający się za naruszanie prywatności przez paparazzi. Jeśli aktor dostaje gaże z pięcioma-sześcioma zerami za film, muszą ludzie chcieć go oglądać, chcą go oglądać kiedy wszystko o nim wiedzą, każdy lubi plotki itp. Powiecie ma talent to ze względu na to powinien tyle zarabiać, po pierwsze talent to ma na przykład laureat nagrody nobla z fizyki, a dopóki jej nie dostaje, żyje na dość skromnej stopie, a po drugie aktorzy w teatrze często są nieporównywalnie większej klasy (od choćby aktorocelebrytek serialowych naszych), a ciągną na pensji zwykłego Kowalskiego. Dlatego mierzi mnie, że jeśli Michał porzucił UFC, to mamy kolejnego dekownika, któremu systematycznie skończą się nazwiska do obijania i z tego niejakiego Bezerry trzeba będzie robić jakieś nazwiska…

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Mam nadzieje że wszystko w PPV w cenie 80dych za pakiet.

Niech mają gwiazdy nasze gwiazdy dobrobyt, za kiszenie ogórków.


To tylko ironia, bo życie pokazuje że ci co dużo gadali o UFC wcale się tam nie znaleźli. Reszta zrobiła to po cichu pokazując klasę! Wyjątkiem jest Janek Błachowicz, który mówi jak jest.

daroUK
daroUK
6 lat temu

I chlop ma racje. Praca pewna, pieniadze pewne a do tego nie male. Walczy na miejscu i jest tutaj gwiazda. Nie mozna miec mu tego za zle.

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Wojtek, rujnujesz mi marzenia ;-(

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Liczę po cichu na to UFC dla Cipka w 2015…