KLEiB nowym sponsorem strategicznym PLMMA, obok Alcatela

12 Wrzesień 2014
2
KLEiB nowym sponsorem strategicznym PLMMA, obok Alcatela


Tylko upór oraz konsekwencja w działaniu sprawiły, że ambitne plany PLMMA są coraz bliżej spełnienia. Tych dwóch cech Mirosławowi Oknińskiemu nie można odmówić. Nie można jednak również zapomnieć o sponsorach strategicznych, którzy maja spory udział w ich spełnianiu.

Zaczęło się od producenta telekomunikacyjnego Alcatel, który ma ponad 100 letnie korzenie w branży. Od kilku dni Profesjonalna Liga może się jednak poszczycić drugim partnerem głównym, producentem klejów i zapraw KLEiB.

Jak zapewnia Mirosław Okniński, właściciel marki KLEiB ma wieloletnie tradycje we wspomaganiu krajowej sceny sportowej, m. in. polskiej ligi koszykówki. Wg promotora PLMMA:

Wzajemna współpraca zaowocuje m. in. wprowadzeniem od przyszłego roku losowych badań antydopingowych, które są kosztowne ale zapoczatkuja nową jakość w polskim MMA. Ponadto KLEiB jest firmą polską, powstałą w całości z polskiego kapitału. Została wyróżniona Diamentami Forbesa na rok 2011/2012 i jest lauratem Gazeli Biznesu 2010/2011. Dlatego cieszymy się z tak prężnie działającego partnera.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Krok po kroku i Mirek zbuduje Imperium Polskiego MMA.

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Mirek ogarnia jedną ważną rzecz w biznesie. Znaleźć lukę w rynku i ją uzupełnić. Brawo!