KSW 28: Szymon Bajor nowym rywalem Kamila Walusia [UPDATE]

23 Wrzesień 2014
KSW 28: Szymon Bajor nowym rywalem Kamila Walusia [UPDATE]

Foto: prommac.pl

Foto: prommac.pl


Na razie jest to wiadomość nieoficjalna, bo niepotwierdzona przez KSW, ale jak udało nam się dowiedzieć, nowym rywalem Kamila Walusia (4-2) na gali w Szczecinie, będzie Szymon Bajor (13-5).

Tak nagle, jak ogłoszono kandydaturę Jędrzeja Maćkowiaka (3-0) z Ankosu Poznań, tak szybko ponowna wiadomość o złamanej kostce u nogi, rozwiała jego tymczasowe nadzieje na debiut w polskim numerze jeden. Na trochę ponad dwa tygodnie do KSW 28, federacja skorzysta z usług Szymona Bajora, który jest w trybie treningowym po niedoszłym starciu z kontuzjowanym Olim Thompsonem w Anglii.

Reprezentant rzeszowskiego Spartakusa, na pewno będzie najtrudniejszym testem Kamila, obok wspomnianego Thompsona, choć ma za sobą niezbyt udaną passę dwóch porażek z rzędu. Potencjalna wygrana z T-Rexem, na pewno będzie nie lada opcją do odbudowania pewności siebie. Poranny telefon do Macieja Kawulskiego, spotkał się z komentarzem:

Szymon jest brany pod uwagę jako jedna z dostępnych opcji.

UPDATE: Po opublikowaniu powyższego newsa, federacja przyśpieszyła proces i ogłosiła Szymona Bajora oficjalnym rywalem Kamila Walusia.

Komentarze

 • rage77

  Myslę że dobry przeciwnik dla Walusia. MOże być ciekawy pojedynek. Z Lekką przewagą dla Bajora.

 • Fajnie jakby sie potwierdzilo. Na podstawie tej walki bedzie mozna ocenic postepy Walusia.

 • Typer

  to byłoby dobre starcie, wymagające i na poziomie. pokazanie że Waluś jest liczącym się zawodnikiem dla federacji, ale musi pracować zeby w niej zosstać. jestem strasznie ciekawy jak sobie poradzi po tych wszystkich zmianach życiowych.

 • pool1892

  Mysle ze bylby to strzal w „10”. Szymon mialby okazje odbudowac sie po dwoch porazkach z rzedu Kamil natomiast pokazalby czy jego poziom jest wystarczajacy na KSW czy jednak jego miejsce jest na mniejszych galach (uwazam ze idealna organizacja dla Walusia jest PLMMA)

 • KAT

  a tak na marginesie jak widać na zdjęciu gacie z poundouta i tabliczkę na wysokości … z wagi z mablami bodzio to od razu wiadomo że to nie KSW. ci to jednak wyrobili sobie tą markę… jak Waluś pójdzie do PLMMA to się nie utrzyma z tego sportu i wypadnie na amen

 • EmWu

  Słyszałem co nieco o Kamilu, że podobno nie zajeżdża się tak jak np. Pudzian, a tylko taka praca dać mu może wyniki. Jeżeli Kamil nie weźmie się za siebie to marnie to widzę.

  Kamil: albo max albo nic, weź się chłopie zepnij! 😉

 • Pako

  O tak zastępstwo świetne.Oby info się potwierdziło.