KSW 28: Vaso Bakocevic rywalem „Irokeza” na gali w Szczecinie

autor:
12 Wrzesień 2014
0
KSW 28: Vaso Bakocevic rywalem „Irokeza” na gali w Szczecinie

vaso_bakocevic_plmma29_strike

Organizacja KSW potwierdziła, że Czarnogórzec Vaso Bakocevic (16-6-1) będzie przeciwnikiem Macieja „Irokeza” Jewtuszki (10-2) na gali KSW 28 w Szczecinie. Niestety stawką pojedynku nie będzie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Maciej Jewtuszko wraca do oktagonu po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami. Szczecinianin ostatnią walkę stoczył na KSW 21 w Warszawie. „Irokez” udanie zrewanżował się poddając Artura Sowińskiego. Jewtuszko z pewnością będzie niesamowicie zmotywowany, gdyż walka przed własną publicznością będzie dla niego niesamowitym wydarzeniem.

Zaturdnienie Vaso Bakocevic w KSW jest dobrym ruchem. Zawodnik z Czarnogóry zwyciężał w czterech z ostatnich pięciu występów, a jedyną porażkę poniósł na gali PLMMA 29 z rąk Łukasza Chlewickiego, który jest również zawodnikiem związanym z największą polską organizacją Mieszanych Sztuk Walki.

Maciej to znakomity zawodnik z przeszłością w dużych organizacjach, ale to tylko mnie motywuje. Spodziewajcie się fajerwerków bo nie przyjeżdżam do Szczecina by przegrać. Polscy fani kojarzą mnie z szalonych walk z Polakami, ale to co czeka was 4 października będzie pięć razy bardziej zwariowane. Mogę wam to obiecać.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments